reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
Gratuluję udanych wizyt no i Gabi gratuluję syneczka!

Moja wizyta w piątek na 18.00 - USG połówkowe więc już się nie mogę doczekać oglądania, mierzenia i słuchania maluszka!
No i pewnie potwierdzą już na 100% czy to synek :)
 
Ja wizytę mam w czwartek, obym dożyła bo jakiś wewnętrzny niepokój mnie ogarnął, że coś jest nie tak, a że ruchów nie czuję to mnie dzidzia sama nie uspokoi. Cieszę się, że u was wszystko ok :-)
 
Witam dziewczynki;)
byłam na wizycie.Nadal Wiktoria ma 380 gram jest piękna zdrowa itd...:-D
Pani doktor mówiła , że wygląda na dziewczynkę, więc to już 4 raz tak wygląda więc myślę,ze już nic nie urośnie:-):-)
 
Paola gratulacje, myślę, że już możesz mieć pewność co do płci :-) I zdrowiuśka więc wszystko co najważniejsze :)

Mamo Stacha zaraz Ci się maluch przebudzi i się uspokoisz :) Dobrze, że wizyta już niedługo to gin da Ci pewność, że wszystko jest ok :-)
 
reklama
Do góry