reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

Cześc dziwczynki!

ja po dzisiejszej wizycie! Ancymonek wazy 230g, a ma ok 12 cm.już sie nie dało precyzyjnie zmierzyć, sprytny maluch miedzy nogami trzymał pepowine uniemozliwiając poznaine płci - ale ja mówie do lekarza ze tam jajeczka sa tylko że schowane :p:p

Gratuluje wszystkim mamuskom udanych wizyt i poznania płci :)
 
reklama
Dziekuję Kasiu :)

Gabi, Sylwia9 - jak tam wasze wizyty??

No i gin mnie uspokoił ze mam czas do 22 tc by ruchy poczuc, bo maly się wierci, co było na usg widać, no ale ja jeszcze nie czuje tego - jakaś taka gruboskórna jestem :p
 
I ja po wizycie :-)
Wizyta była ekspresowa, badanie na fotelu i usg, którego miało nie być jak to gin powiedział, ale z racji tego że się tak denerwowałam (bo przeszłam to zatrucie i nie czuje jeszcze ruchów) to zrobił dla uspokojenia. Nie robił żadnych pomiarów, dał tylko posłuchać serduszko, także z dzidzią wszystko ok :-) No i najważniejsze, że znam płeć - SYNEK :-) Powiedział że nie na 100% ale raczej tak.
Co prawda mam już jednego syncia w domu, ale tak jak któraś pisała - synki są cudowne :-)
A no i wyniki których tak się bałam są ok!

kasiaczek - gratuluje również udanej wizyty!!!

Czekamy jeszcze na wieści od Sylwi9
 
Ja mam wizytę przesuniętą na następny tydzień, dzisiaj idę tylko po zwolnienie bo mi się kończy :)

Gratuluje udanych wizyt :)


Aaaa no to jednak chłopcy u nas zwyciężają :)
 
Dziewczyny świetnie, że wszystko ok. Zresztą, nie może być inaczej :-)
Kasiaczek już niedługo poczujesz malucha, jak do tego jeszcze taki ruchliwy to da Ci za jakiś czas popalić ;-)

Gabi gratuluję synusia, rzeczywiście u nas chłopaki na razie górą ;-) A powiem Wam, że aż się dziwię, bo jak do tej pory miałam wrażenie, że więcej wokół dziewczynek się rodzi...No cóż, wszystko musi się w naturze wyrównać ;-)
 
reklama
Hejka,

Gratuluje udanych wizyt :-)
Moja dopiero w piatek - jak zwykle nie mogę sie doczekac, mam nadzieje, że lekarz potwierdzi mi, że to zdrowy chłopak :-)

Kasiaczek
nie przejmuj się - ja jeszcze niedawno martwilam sie ze nic nie czuje, a od dwóch dni wierci mi sie malenstwo co chwile
 
Do góry