reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

Dzięki mamuśki:)
no moja prawie podwoiła wagę w niecałe 3 tyg.;) więc spokojnie wasze maluszki też lada dzień będą takie "bycze":)))):-)
 
reklama
paola gratuluje udanej wizyty no i raczej chyba na 100% wiesz, że córeczka i zakupy możesz robić już pełną parą. Najważniejsze że mała roście jak na drożdżach i zdrowa :-)
 
gratuluje udanych wizyt
u mnie średnio bo wiem tylko ze kregoslup i nerki super,malenstwo wazzy 436gr i to wszystko,bylo tak schowane we mnie ,do tego odwrócone plecami,podwiniete nozki i pepowina miedzy nimi ze nic więcej nie wiem,nastepne badanie usg 4 października
Mamo Stacha na pewno jest wszystko ok z maluszkiem,czuje to:-)
 
Paola gratuluje udanej wizyty ;-)
a ja mam pytanie bo miałam mieć usg 10 października to byłby prawie 22 tydzień wg usg ale przełożyli mi badanie na 3.10 i wg usg to będzie 21 tydzień a wg. Om 20 i nie wiem czy powinnam przesunąć o 2 tyg dalej czy ten termin będzie ok?? nie wiem czy to nie za wcześnie ale z drugiej strony żeby też nie było za późno :crazy:
 
Sylwia78 ale maluchowi dobrze w środku, już widać, że będzie się do mamy tulał :) Najważniejsze, że ok, a juz niedługo kolejna wizyta to będziesz wiedzieć coś więcej :-)

Magdzik a do czego ma być za wcześnie czy też późno...?
 
reklama
sulwia78 z czemu srednio was?! tak sie zdarza, ze dzidzia nie chce sie pokazad odpowiednio:) najwazniejsz, ze znow za tydzien wizyta a teraz wszystko oki

magdzik ja juz pisalam, ze jak bylam w 17 tyg na wizycie to lekarz na usg powiedzial, ze wszystkie narzady ladnie widac i, ze zaraz je obejrzy:) na nast wizyte mamy tylko serducho do dokladnej analizy. takze twoj tydzien jest ok na polowkowe!
 
Do góry