reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
monila- dobrze że nie ignorują ciebie tylko wolą dmuchać na zimne. Będzie dobrze!!!

beti- moje usg zostało przełożone na 01.październik. Lekarz zrobił mi tylko usg szyjki i zbadał mnie dokładnie pod kątem moich bóli. Ale jest ok.
macica uciska na pachwinę i na jakiś nerw i stąd ten ból przy chodzeniu.
 
Monila bardzo dobrze, że lekarz dba o to, żebyś nie musiała się martwić. Lepiej porobić badania i wiedzieć, że jest wszystko ok, a inaczej być nie może, pamiętaj!!! :-)

Happymama chociaż dowiedziałaś się skąd biorą się te bóle i nie musisz martwić się, że coś jest nie tak. No i szyjka w porządku. A te dwa tygodnie szybko miną, ja mam dzień po Tobie więc wiem co to znaczy ;-)
 
Monila - cieszę się że wszystko ok :-) dobrze że lekarz konkretny i dał cię do szpitala, tam sama nawet bedziesz spokojniejszą wiedząc że jesteś pod opieką w tym ciężkim dla ciebie tygodniu :tak: Będzie dobrze pamiętaj, to tylko badania :-)

happymama - super że u ciebie też wszystko ok :-)

Ja mam wizytę w poniedziałek, nie mogę się strasznie doczekać, choć nie wiem czy będę miała usg.
 
Beti gratuluje córci ;-)
Monila fajnie źe tak o Ciebie dbaja lekarze trzymam kciuki zeby jak najszybciej puscili cíe do domku
happymama gratuluje udanej wizyty
a ja mimo brania nospy forte i luteiny dalej mam te twardnienia brzucha wizyte mam za tydzien a do tego czasu oszaleje z natłoku myśli
 
dzien dobry wszystkim :)

gratuluje poznania plci i udanych wizyt :)

ja bylam w pl na kontroli i wszystko ok nawet lozysko poszlo w gore jest bieżnie przodujące :) dziecko zdrowe wazy ponad 230g wszystkie organy w porzadku serduszko bije ponad 160 :) co do plci raczej tak jak czulam chlopak bylo widac moszne siusiaka jeszcze nie ale mogl sie schowac albo lekarka mowila ze moga byc wargi srmowe obrzmiałe ale mowi to raczej za wielkie by byly :-D wiec przywiozlam sobie ciuszki po synu :)
 
reklama
Daria świetnie, że wszystko w porządku :) Teraz już wiesz czy ciuszki po córeczce czy synku szykować ;-) A co do słów Twojej gin. to mój powiedział tak samo heh A ja mu na to, że "jak ma być mała, to niech będzie ładna" :-D
 
Do góry