reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

Marta sory jestem tak zakręcona że nie ogarniam co pisze ;-) chodzi mi o usg połówkowe ;-)
Beti no ja byłam na usg w 16 tyg i też bardzo dobrze było widać wszytskie narządy i serducho ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny, rzadko pisze ale czytam was regularnie:) dzis pisze bo poznalam plec dzieciatka:D bedzie chlopczyk na 100% nie dalo sie ukryc dzidy jak to moj M okreslil :D
wczoraj zauwazylam ciemnoczerwona lame na bieliznie i spanikowalam, ale poniewaz byl to wieczor a nic wiecej sie nie dzialo to dopiero dzis rano zadzwonilam do mojej poloznej i odrazu kazala mi przyjechac do szpitala, wszystko wyglada ok, szyjka dluga zamknieta, lozysko ok, dzidzia ok, zrobila mi wymaz i w piatek mam zadzwonic po wynik. Ogolnie nie wiadomo skad to bo ostatni tydzien mialam wolny i nic nie robilam wiec zmeczenie wykluczam. Jest jeszcze jedna opcja, ze moze to byc sprawka paciorkowca ktorego jestem nosicielka i wtedy dostane antybiotyki, ale to dowiem sie dopiero w piatek.
Polowkowe mam dopiero za tydzien ale ciesze sie bardzo ze juz dzis moglam zobaczyc maluszka i w koncu powiem mamie o ciazy, juz nie moge sie doczekac ;)
 
Gratulacje Kasia :-)

A ja tak jeszcze podpytam, bo odebrałam dziś wyniki krwi mam niby hemoglobinę, krwinki czerwone i hematokryt poniżej normy. Tzn. sprawdziłam u "doktora Google", że niby mój wynik jest jeszcze w normie, tylko według mojego laboratorium są inne normy...Konkretnie mam hemoglobinę 11,5. Piszą, że to może wiązać się z anemią a co za tym idzie nieciekawe rzeczy mogą się dziać z maluszkiem...Ja nie jestem z tych przesadzających, ale oczywiście teraz będę niecierpliwie czekać tydzień do wizyty, żeby dowiedzieć się czy wszystko ok.
Czy któraś z Was miała takie wyniki? Co mówił lekarz?
Ja swojemu powiem, że ma mi malucha dokładnie zbadać z każdej strony, żebym spokojna mogła być. No i czas chyba zacząć wcinać więcej ryb i innych takich z żelazem...
 
Ostatnia edycja:
każde laboratorium ma swoje miary i czasem się nie pokrywają z innymi anemia w tym okresie nie jest znowu niczym nadzwyczajnym po prostu dostaniesz żelazo do brania nie panikuj i nie czytaj googla :-D
 
Dzięki Grzechotko :) troszkę mnie uspokoiłaś. Ja nie panikuję niby, ale wiadomo, że jak chodzi o nasze maleństwa to wszystkiego się obawiamy
 
ja po wizycie ,podala mi wyniki testu z krwi dala pojemniczek na nastepny raz na mocz i tyle.nastepna wizyta ok 28 tyg czyli polowa listopada.
 
kasssia no to gratuluję chłopczyka!!

marta ja miałam też po niżej normy, podobno w ciązy jest to normalne, bo organizm jest bardziej słabszy i tak jak napisała Grzechotka każde laboratorium ma inne pomiary :)

Verita czyli na połówkowym dowiesz się dopiero co tam w Tobie siedzi?
 
reklama
Do góry