reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

Verita to w sumie za wiele się nie dowiedziałaś...Ale jak wyniki dobre to już coś :-)
Sylwia9 też tak czytałam więc już się nie stresuję :) Poczekam ten tydzień i wszystkiego się dowiem :)

Małkus trzyma kciuki za jutro i dawaj znać jak tylko wrócisz :-)
 
reklama
kasssia no to gratuluję chłopczyka!!

marta ja miałam też po niżej normy, podobno w ciązy jest to normalne, bo organizm jest bardziej słabszy i tak jak napisała Grzechotka każde laboratorium ma inne pomiary :)

Verita czyli na połówkowym dowiesz się dopiero co tam w Tobie siedzi?

Ja już od 11 tyg wiem ze dziewczynka potem w 14-15 babka powiedziała ze też czyli czekam na potwierdzenie ale dziewuszka jak nic. Imienia szukamy dla dziewczynki na razie mamy drugie tylko bo po babci
 
haha małkus i ja mam jutro na 10.30!!!! :-D no to będę o Tobie myśleć i kciuczyć!!! trzęsę portami juz dziewczyny!!!!!!!
 
Verita nie wiem czemu ale myślałam że nie znasz jeszcze płci, ale ffaaajnie jak już się potwierdzi na 100% :)

Dziewczyny trzymam kciukasy za wizyty i Kerna prosze tu gatkami nie trzęść bo bedzie wszystko dobrze,
Ja mam wizytę 2 października na 19 ;-)
 
reklama
Ja wczoraj zrobiłam morfologię mocz i TSH.
- Mocz idealny
- TSH nadal za wysokie bo 3.1 ehh muszę zwiększyć znowu dawkę leku na tarczycę bo wciąż jest za wysoko. Czas na Euthyrox 100
- Co do morfologii to mam tak jak Marta_a26 - poniżej normy spadła hemoglobina i hematokryt. Wyczytalam póki co że w ciąży często tak bywa. Zwiększa nam się objętość krwi, a najbardziej osocza, w końcu mamy teraz dwa krwioobiegi :) no i co za tym idzie skoro więcej osocza to krew się rozrzedza i jest w niej mniej krwinek. Przydałoby się więcej żelaza. Jutro na wizycie zapytam gina co z tym robimy i czy mam dodatkowo suplementować żelazo.

Trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty no i nie mogę się doczekać swojej jutrzejszej! :)
 
Do góry