reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
Beti - super, gratulacje. Cieszę sie z Tobą, bo my idziemy identycznie :) ja idę dopiero na usg polowkowe, wtedy mam nadz sie dowiem. Trzymam kciuki za kolejne wizyty. Najważniejsze by Bobaski były zdrowe!
 
jestem i ja po wizycie ;-) a wiec maluszke pieknie rosnie szyjka długa i zamknieta ;-) jutro ide do szpitala na pare dni porobic badania z racji tego ze to 20tc a dokładnie w tym tyg w pierwszecj ciazy odeszły mi wody ... nie bardzo chce isc do szpitala no ale wiem ze to dla dobra maluszka ;-)
 
Monila gratuluje wizyty :) Szpital przeżyjesz porobią badania i będziesz miała pewność że wszysko z maleńsywem wporządku :tak:
 
reklama
Do góry