reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
Gratuluję udanych wizyt, jak to miło słuchać, że wszystko ok :-) Tylko Kasoku mi popsuła humor bo mi przypomniała, że już na tygodniach czeka nas ten okropny test obciążenia glukozą :-) bleeeeeee, nie lubię, nie lubię tego świństwa, już mnie skręca jak sobie przypomnę.
 
w pierwszej ciazy ten test na glukoze był dla mnie mała pesteczka bo uwielbiałam słodkie ... a teraz to bedzie dla mnie katorga :-p tak wiec łacze sie z wami w bólu
 
Jak kocham słodkie tak tego testu nie zniese !!! Koszmar z najczarniejszych snów. Przeohyda!!! U nas pozwalają z cytryna więc chociaż tyle. Na szczęście u mnie musi byc juz katastrofa zeby zwymiotować i mam nadzieję, że wytrzymam i doniosę pełny brzuch cukru:-)
 
reklama
a u nas ten test jest pyszny daja do picia taki jakby napoj dla sportowcow pomaranczowy lekko gazowany jak malo slodka oranzada, pysznosci, lucozada sie nazywa. tylko trzeba wypic cala szklanke na raz a potem wc sie szuka :-)
 
Do góry