reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
dziewczyny dziękuję za miłe słowa!

dzasti -gratulacje synusia! super! już inaczej człowiek do tego podchodzi, mówi do brzuszka i zakupy może zrobić ;)

tak, tak chyba dokonamy już wyboru imienia, i zaczynam zakupowe szaleństwo, a może na forum jakąś fajną pannę znajdę dla niego:-)
 
haha dzasti synowej szukasz ?? :-)


pytam meza rano czy jest ciekawy kto mieszka w brzuszku ... a on mi na to ze on wie ze to chłopak i zdania nie zmieni :-D hahah ja mu mowie zeby nie był taki pewny siebie .... bo ja w pierwszej ciazy tez byłam przekonana ze to cora a był syn .. wtedy maz tez od poczatku mowił ze to syn no i wygrał a jak bedzie teraz to okaze jak sie maluszek urodzi ;-)
 
Monila pewnie, że szukam, może nosisz jakąś fajną dziewczynę :) ?

mnie też mówili wszyscy, że chłopak i sama to czułam, to kiedy się dowiesz?
 
ja tak czekalam z synem za piewszym razem, ale tez bylam pewna ze bedzie chlopak.
Wracam od poloznej wykonczona, mala zlapala za reke jak mi krew pobierala pociagnela ja potem gumke co mialam scisnieta reke, i bawilo ja to. razem 3 wklucia ale udalo sie. Dobrze ze byla jeszcze jedna to ja wziela do kompa i zajela sie. slyszalam jak serduszko bije.
W ogole bardzo mile te polozne nie to co tamte. Mam wizyte za 2 tyg bo wtedy wyniki przyjda.Jedna z nich ma synka o 2 tyg starszego a druga w ciazy chyba 7-8 miesiac. Same mamy.:-D
 
reklama
hej ja na momencik byłam na wizycie nic nie przytyłam, dostałam luteinę dopochwowo ponieważ ostatnio strasznie twardnieje i boli mnie brzuch do tego żurawina bo w badaniu moczu wyszło coś nie tak
Monila u mnie w pierwszej ciąży też obstawiałam dziewczynkę mąż z kolei synka no i jest chłopak teraz też ja obstawiam pannice a mąż synka ;-) Mam nadzieję że tym razem moje przeczucie wygra:-)

Dzasti gratuluje synka :-)
 
Do góry