reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

wiesz no właśnie nie wiem dokładnie jak to z tym becikowym jest ... ale przecież możesz udowodnić, że byłaś wcześniej u lekarza więc to powinno wystarczyć jakby co.
no własnie gdzie ewanh???
 
reklama
Mamo Stacha tak trzeba mieć zaświadczenie od gina ze było się na wizycie przed ukończeniem 10 tygodnia(chyba ukończeniem) ale nawet jak zmienisz gina to musi ci wystawić ten u którego bylas przed tym terminem
 
OO dziewczyny to mnie zmartwiłyście bo ja od razu L4 brałam bez zaświadczenia i jedyne papiery jakie mam to USG wyniki bety i wypis ze szpitala ;/ Wizyte mam zapisaną na 23lipca :angry: i teraz niewiem czy oni te zaświadczenia umią napisać do tyłu czy musze dzwonić do gina i go prosić o wypisanie tego badziewia. Pomóżcie ;/
 
OO dziewczyny to mnie zmartwiłyście bo ja od razu L4 brałam bez zaświadczenia i jedyne papiery jakie mam to USG wyniki bety i wypis ze szpitala ;/ Wizyte mam zapisaną na 23lipca :angry: i teraz niewiem czy oni te zaświadczenia umią napisać do tyłu czy musze dzwonić do gina i go prosić o wypisanie tego badziewia. Pomóżcie ;/
Myg - spokojnie :tak: Jak będziesz załatwiać becikowe, to dopiero wtedy z odpowiednim papierkiem do wypełnienia podejdziesz sobie do gina, żeby wydał potrzebne zaświadczenie. Ja tak miałam w poprzednich dwóch ciążach i z tego, co czytałam, to w tej kwestii akurat nic się nie zmieniło...
 
O, ja jutro mam pierwszą wizyte to nie wiem czy mam poprosić gina o zaświadczenie? W poprzedniej ciąży wystawił mi karte ciąży na pierwszej wizycie, to był 8tc i potem to mi wystarczyło do becikowego. Ciekawe czy wystawi mi odrazu karte czy coś się pozmieniało.
 
Tak wiec melduje sie po wizycie , byłam tak zestresowana ze zapomniałam pofrtela z samochodu :-p i musiałąm sie wracac :-p
Maluszek rosnie zdrowo i ma całe 3cm :-) pieknie sie kołysał i troszku ciezko było go zmierzyc ale sie udało , serduszko bije tak cudnie ze mogłabym całymi dniami go słuchac:-) no ale jest cos ...;/ ku zaskoczeniu moim i lekarza okazało ze miałąm ciaze blizniacza .. tylko drugi maluszek nie rozwijał sie zbyt dobrze i na bardzo wczesnym etapie niestety "poszedł" :-( została tylko po min kosmowka ... ehhh niestety wczesnie nie mozna było dojzec malenstwa bo na bardzo wczesnym etapie sie nie udało .krwiaczek sie ładnie wchłania ale lezymy dalej do 1 sierpnia bo wtedy kolejna wizyta i bedzie prenatalne , moj gin sam je robi u siebie w gabinecie w ramach wizyty wiec nie musze wydawac tyle kasy bo w cenie wizyty je bede miec ;-) ponizej wklejam wam zdjecie mojego maluszka i obok macie tylko kosmowke ... a dodam jeszcze ze wszystkie badania mam bardzo dobre :-)

fasolka.jpg
 

Załączniki

  • fasolka.jpg
    fasolka.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 81
Ostatnia edycja:
monila - wg moich (internetowych) obliczeń od OM to 7-8 tydzień, ale zobaczę jak mi gin obliczy dlatego nie mam jeszcze suwaczka, tak że fasolinka będzie pewnie mniejsza od twojej, ale oby wszystko było ok, trzymajcie kciuki i odezwe się jutro :tak:
 
reklama
Do góry