reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

Gratuluje udanych wizyte i tak dobrych wiesci :-)

Hapymama ja mam dokłanie to samo , przed usg serce wali mi jak młot i strasznie sie boje tego co tam zobaczymy , ale po ostatnim wybryku ze szpitalem podeszłam do tego na sucho czyli co ma byc to bedzie ;-)

ja mam swoja wizyte w czwartek ;-) jutro albo dzis mezus jedzie po moj wypis ze szpitala oraz po wynik mojego wymazu ktory mi tam robili bo bede potrzebowac na wizyte ;-)
 
reklama
Oto moja fasolinka!

Zobacz załącznik 570952
ma 0.89 cm, co daje z usg 6t6d! widziałam i słyszałam serduszko :) jestem mega happy :) oczywiście Mój Lukaszyna mi w tym towarzyszył :)
Teraz przechodze już na wizyty do szpitala w którym bede rodzić! z radości i mdłości nie spytałam o karte ciąży!
Ale pewnie wszytsko już w tym szpitalu się wyjasni - tam tez rzecz jasna wizyty priv, ale poród juz na nfz :)
Dostałam tabletki i czopki na te wymioty, ale jak czytam ulotke to nie sa one wskazane w ciąży :/
 
Ja już też po badaniach. Wszystko wporządku! Moje maleństwo ma 2,65 cm i cały czas skakało, ale się z mężem uśmialiśmy :) Widzieliśmy znowu sreduszko ale usłyszymy następnym razem :) Następna wizyta 1 sierpnia i to już USG genetyczne.

Moje maleństwo w 9t6d skanuj0003.jpg
 

Załączniki

  • skanuj0003.jpg
    skanuj0003.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 102
reklama
malkus ale duuuzy bobas normalnie az sie wzruszylam:)

kasieczek szczesciara z ciebie, ze tak wczesnie serducho usluszalas, szok normalnie!!!

dziwi mnie troche to podejscie do wypisywani kart ciazy! nie wiem czemu niektorzy lekarze nie wydaja ich na wczesnym etapie. przeciez to chodzi tez o to zebysmy my mialy taka karte zawsze przy sobie. sa w niej zapisane badania, wielkosc pecherzyka i zarodka. w razie jakby cos sie dzialo to mozan zapomniec takie informacje a tak sa gotowe w jednym miejscu!
 
Do góry