reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

reklama
Gratuluję Wam wszystkim udanych wizyt :)

Ja muszę czekać na wizytę do 24.07, a później 12.08 USG genetyczne :)
 
Wczoraj miałam wizytę u ginekologa. Bardzo bałam się, bo poprzednią ciążę poroniłam na tym samym etapie w którym jestem teraz. Moje Maleństwo ma się dobrze. Serduszko bije jak dzwon. Widziałam rączki i nóżki, super widok. Mierzy 15 mm. Kolejną wizytę mam dopiero za cztery tygodnie. Mam cały czas brać luteinę i żelazo, bo mam lekki niedobór.
 
Gratuluje wizyt! Ja mam dziś pierwsze usg o 18 i bardzo się tez stresuje, jakoś przestały mnie boleć piersi i boje się, bo ostatnim razem jak ustapily objawy to niestety był koniec :( strasznie się dziś boje tej wizyty, nie wiem jak wytrzymam do 18
 
Monila gratuluje super maluszek! :-)
Gabi84 kciuki zaciśnięta daj znać co i jak po wizycie ;-)
Loma super że z maluszkiem wszystko ok:-)

ja już się doczekać nie mogę kiedy zobaczę moją fasolkę bo jeszcze nie miałam usg i muszę czekać miesiąc jeszcze :-(
 
Ja po wizycie. Wszystko ok :-) fasolka mniejsza niż wychodzi z obliczeń tzn wg OM to 7 tc a wg usg to 6 tc. Ale ważne że ma się dobrze i jest już serduszko :-) Wizyta trwała krótko, dostałam listę badań i kolejna wizyta po 20 sierpnia :sorry2: chyba jajko zniose do tego czasu, a dlatego tak późno bo gin ma urlop. Mam brać witaminki i o siebie dbać a dzidzia sobie spokojnie do tego czasu urośnie - jak to powiedział gin.

Kochane trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry