reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

Dziewczyny ja już po wizycie, czekania i stresu 2h a wizyta trwala 5 min, masakra. ale nie ma co wymagać państwowo w sumie, nie wiem na co liczyłam, nic nie widzialam, powiedzial ze wynik do odebrania u lekarza gin, nie widzialam nic na monitorze :(
Powiedzial ze nie widzi nieprawidlowosci, ciąża żywa, ma 6tyg, mąż pyta czy jest serduszko to odp ze do serduszka jeszcze dluga droga, a na pyt co pulsuje , to odp ze naczynie
ja pytam czy wszystko ok, to on mi odp że to proces dynamiczny i dzis moze byc ok a jutro juz nie
wiec wlasciwie nie mam zdj ani zadnych info, jestem rozczarowana wizytą
ale mam nadzieje ze dzidzi ma się dobrze a to bijące naczynie to serduszko już :)
napiszcie jak u Was bylo na tym etapie i co Wam gin mówil? bo troche sie stresuje
 
reklama
eve nie dziwię się, że jesteś rozczarowana :baffled::baffled::baffled:

Jak byłam w 6 tc to na monitorze widziałam w pęcherzyku pulsującą kropkę i ginekolog powiedziała, że jest już serduszko.

Chyba na Twoim miejscu wybrałabym sie do innego lekarza. Na pewno wybrałabym innego lekarza prowadzącego, bo to śmiech na sali.
 
Docelowo na usg i badania dokladniejsze mam wybranego innego ginekologa
tutaj zapisalam się panstwowo do gin aby miec tez skierowania na bad za darmo, bo to duze koszty
i po prostu obowiązkowo muszę odbyc te przewidziane bad usg z NFZ, to bylo wyjatkowo, bo dala mi skierowanie gin abym się nie stresowala, bo w poprzedniej ciązy serduszka nie bylo :(
ale jak widac ta wizyta nie pomogla i stres nadal jest! :(
 
Eve poszukałabym na jutro lekarza prywatnego, aby się uspokoić. Mam głęboką nadzieję, że to pulsujące naczynie to serduszko. Ściskam mocno!
 
Eve ja tam samo jak katia jak byłam w 6 tygodniu to widziałąm fasolke i pulsujaca kropeczke , lekarz powiedział ze serduszko ładnie bije .

kurcze dobrze ze docelowo masz innego gina bo do tego tak szczerze nie poszłabym juz ani razu ... co za człowiek ...:wściekła/y: a zeby sie uspokoic na waszym miejscu znalazłabym jak najszybciej lekarz prywatnie ...

jejciu wizyta trwajaca 5 minut .. toz to masakra jakas :szok:
 
Dzięki, niestety jutro nie uda sie poszukać i pójść prywatnie bo taki dobry gdzie chciałabym pójść bierze 300zl za wizytę. Muszę poczekać do następnego tyg i wtedy pojadę w rodzinne strony i pójdę do mojego gina zaufanego który prowadził ciążę 1 z synkiem i u niego rodzilam, więc muszę sie uzbroić w cierpliwość i tłumaczyć i być dobrej myśli ze z dzidzia jest wszystko ok :) a Wy trzymajcie prosze kciuki ! Dzięki !
 
eve82 - ja też miałam dzisiaj pierwszą wizyte i mam 6 tydzień i było widać fasolke i serduszko, także to coś pulsujące to na pewno było serduszko i tak jak piszą dziewczyny idź do innego gina. Trzymam kciuki!!!!!!!!!
 
eve pozytywnie myśl!!!!! To podstawa. Będę trzymać kciuki na pewno! Twój spokój jest teraz nieoceniony. Wiesz co jestem przerażona podejściem lekarzy do pacjentów!! Zjeb..bym tego lekarza, ubrałą i wyszła...szok. Jak można powiedzieć ciężarnej matce że jej dziecko może Ja też wpiszę się bo za mną dwie wizyty a trzy USG (troche dużo, no ale tak wyszło) tutaj sprzed dwóch dni nasza niespodzianka :)
117ye6b.jpg
przezierność już zmierzona i w normie. Ale nie wiem czy nie za wcześnie w końcu to dopiero 11tc. Szyjka zamknięta co póki co jest dla nas najważniejszą informacją bo o tej porze w drugiej ciąży już się rozwierała a w 13tc zakładany miałam szew.
 
eve o matko co za lekarz:/ powinien juz przestac praktykowac bo ludzi straszy niepotrzebnie. to na pewno bylo serducho bo co innego kochana:)

kerna no bobas pierwsza klasa:) a przeziernosc mierzy sie okolo 12 tyg jak dziecko ma odpowiednia ilosc cm:)
 
reklama
Ucięło mi zdanie, chodziło mi o to, że jak można powiedzieć matce że jej dziecka może jutro nie być. Nie mogę edytować, nie wiem dlaczego.Beti to ja mam nadzieję, że dobrze zmierzył.. Powiedział że jest 1,8 .
 
Do góry