reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

Kasia nie martw sie na zapas :-) Napewno to tylko te zelki:-D A i nastepnym razem moze sama idz na tego typu badania przynajmniej nie bedzie pokusy ;-)
 
reklama
kasia jak by cos bylo waznego to by ci kazali przyjsc szybko!! mysle ze wyniki nie sa takie zle :) masz racje ze oni dmuchaja na zimne bo mnie np teraz wzywaja do szpitala na srode w zwiazku z tym ze mialam 16 lat temu operacje. ale z drugiej strony sie ciesze bo to rozmowa z anestezjologiem to dowiem sie na ktorym etapie moge chciec epidural i co on o tym mysli.
dziekuje wszystkim za podziwianie mnie na zdjeciu. w sumie to dobrze ze jestem sloniem bo slonie przynosza szczescie!! i tak wlasnie wszystkie bedziecie mialy szczescie dzieki mnie!!!
 
Kasiu napewno bedzie dobrze z tym cukrem.Zelki mogly faktycznie wplynac na wynik testu;-)
A ja sie chwale bo:-):-):-):-):-):-):-) maly sie obrocil i jest glowka na dol.
Teraz tylko zeby mu nie przyszlo do glowy wiecej takich fikolkow robic hihi.Narazie jednak jestem dobrej mysli i kamien z serca mi spadl.Co do reszty wynikow to dostalam jakies globulki do pochwowe:baffled: bo mam troche uplawow i jak nie przejdzie po nich to mi pobiora posiew.Na skurcze brzuszkowe mam nospe forte i asmag. A no i Antos wazy jakies 2kg i wszystko jest jak narazie O.K.:-)
 
No Aneczka czekałam na wiadomości od Ciebie i są takie jak byc powinny:tak::tak:
Ale fajnie! Super wiadomość:-)
A my jutro do lekarza:-)

pa
 
Aneczka jak dobrze ze Antos sie obrocil :tak::-) Maly rozrabiaka z niego i tak denerwowac mame :szok:;-)

dotaZ pochwal sie jak wrocisz od lekarza :tak: bedziemy czekac na wiadomosci :-)
 
Ufff....właśnie wróciliśmy. Jeny ja to jestem taki jeden wielki stres, zawsze tak się stesuje przed każdą wizytą...

Z malutkim wszystko dobrze, waży 2600 gram czyli przez dwa tygodnie przytył 400gram:tak:Co tu jeszcze napisać....łożysko w porządku, szyjka macicy też...tak więc jeszcze trochę pochodzę. Szukał lekarz pępowinę....szukał , szukał ale wkońcu znalazł i jest tak jak być powinno:tak:
Następna wizyta znowu za dwa tygodnie.
pa
 
reklama
Do góry