reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Dziewczyny, zycze Wam zeby wszystkie wasze pociechy byly piekne i zdrowiutkie. Niestety mojej Anitce nie bylo to dane :( tydzien temu w poniedzialek na pierwszych oficjalnych badaniach w uk NT u mojej kochanej wyszlo 11.1. Mozna powiedziec ze to byl juz wyrok...Robili punkcje w celu ustalenia przyczyny, wynik szokujacy, moja kruszynka ma zespol Turnera (stad wiemy ze to dziewczynka, musieli powiedziec bo dotyczy to choroby). Plyn jest nie tylko wokol karku, ale rowniez wokol serca, nerek i kregoslupa. W czwartek pozegnamy Anitke. Moj maly aniolek, tak mi przykro ze ją to spotkalo, od tygodnia nie moge sie pozbierac, czemu ona musi tak cierpiec. Wierze mocno ze jej duszyczka wroci do nas, tylko w innym ciele. Na pewno bedziemy sie starac o ciaze po odczekaniu wskazanego okresu. Niestety nie bedzie to juz maj, a ja tak kocham ten miesiac!!! :( zostalo pol roku i mialabym cudowna córeczke, teraz to juz tylko wola Boza co bedzie dalej... Jesli ktos mial podobny przypadek i chce pogadac to prosze pisac.
 
Oxiczka, bardzo mi przykro:(( dużo sił na ten trudny czas i trzymam kciuki, zebyście szybko doczekali się zdrowego maluszka! będę z Tobą myślami w czwartek ....

alfa, ależ się cieszę!
tak sobie myślałam, ze musi być dobrze, skoro tyle się staraliscie i jeszcze Twoje przeczucia / intuicja:tak: choć wiadomo, róznie bywa... ale wieści naprawde super:)))

wcześniej pytałam, czy to tylko z krwi wychodziło czy w połączeniu z innymi markerami z USG... u mnie też z racji wieku wyniki z krwi były średnie, ale w połączeniu z markerami innymi ryzyko spadło do 1 : paru tysiecy... też robiłam badania u lekarza z certyfikatem polskim i tym FMF, choć na NFZ się udało...

ja idę na w sobotę na USG 3d/4d ...
 
reklama
Boze przykro mi kochana... wiem co czujesz, 3 tyg temu przechodzilam ta tragedie.........;/
3 maj sie dzielnie!!!
Mialam byc majowka tak samo jak Ty i lubie tu dalej zagladac i podgladac dziewczyny i ich maluchy jak rosna. Cieszyc sie ze przynajmniej im sie udalo.
Myslalam ze juz zadnej z majowek to nie spotka.....;/
Zycze Ci duzo sily i zdrowia
Pozdrawiam cieplo
 
Do góry