reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Zapominajka - no oczywiscie ze nie wiadomo co sie stało. Krwiaka nie było juz wcale wiec to nie przez to. Z Om powinno wczorja miec 8 i 5 a miało 8 i 3 czyli stało sie to gdzies w niedziele. Lekarz powiedział że jak pojade prosto do szpitala to moze zrobią mi zabieg bo jest akurat ordynator. No to z marszu bez niczego pojechałam. Mąż mi wszytsko dowiózł. Bez porównania z tym co było w marcu. Ciąża pojedyńcza i duzo młodsza. Wtedy była masakra, krwi ze mnie sie lało strasznie dużo. Obkurczali mi macice oksytocyna i bardzo to bolało. Teraz troche kreci mi sie w głowie po znieczuleniu i lekach uspokajających ale krwi prawie wcale. Nic nie boli. Pytałam sie jaki byłby koszt badan genetycznych gdybym chciała żeby wysłali próbke do warszawy sprawdzic co sie stało. No to nikt nic nie wie bo pierwszy raz ktos im zadał takie pytanie. Teaz pojechalam do innego szpitala niz w marcu, bo tamtej jest strasznie daleko. Cennik znaleźli ale i tak onie nie wysylają tylko musiałabym sobei załatwić wszystko sama. Transport, substancje do przetrzymania etc ... szpital sie tym nie zajmuje. No i to jest własnie nasz chory kraj. Juz sobie zaoszczedziłam stresu, latania i kombinowania. Chciałam mieć to jak najszybciej za sobą.
 
Ja odebrałam wyniki po wczorajszym pobraniu b-hcg: 12946,0 mlU/ml; poprzednie (z 22.09) = 5353 mlU/ml. Powtórzyłam badanie, bo martwi mnie trochę to plamienie... ale chyba wyniki OK, prawda?
 
reklama
Lori strasznie mi przykro :-(nie wiem co pisac wmurowalo mnie bo wlasnie myslalam o tobie ze nie piszesz na poprzednim watku napisalam a tu takie rzeczy:-(a przeciez bylo dobrze...

Ja mam tydzien do wizyty i sama sie teraz zaczelam bac :(
 
Do góry