reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Citrus 27 mm (prawie 3 cm)
No dumna jestem strasznie.
Zstanawiam się tylko, czy to normalnie na tym etapie, że głowa jest taka duża :laugh2:
 
Zapominajka - jakie piękne dziecko! Aż mi się łezka kręci.... A u mnie tylko pęcherzyk ;-)

Mam jedno pytanie: lekarz zlecił mi duuuuuużo badań (wiadomo, ciążowych), jednak jedno z nich nie wchodzi w mój pakiet (grupa krwi) i kosztuje 190 zł...
Ja to badanie już miała kilka razy w zyciu robione i głowię się, czy mogę stare wyniki przynieść...
Przecież sobie krwi nie przetoczyłam z inna grupą od tamtego czasu...
 
Iownka dzięki :-D Za kilka tygodni i twój maluszek tak będzie wyglądał.
A krew, jeśli masz wynik badania ( taki z laboratorium) możesz dać. Bo to się nie zmienia. Ja też pokazałam lekarzowi stari i to go zadowoliło :tak:
 
jesli masz wynik badania krwi oficjalny czyli z pieczatka laboratorium itp. to mysle ze zbedne jest wykonywanie go od nowa, grupa krwi napewno ci sie nie zmienila wiec mozesz pokazac wczesniejsze wyniki badan
 
no to mnie uspokoiłyście Dziewczyny, teraz tylko muszę znaleźć jakieś wyniki stare.
Wkurzyła mnie ta wizja 190 zlotych - czy oni nie myślą, że my mamy przed sobą jakieś potencjalne wydatki inne????:eek:
 
Zapominajka, jasne że normalne, że głowa duża. Nasze dzidziule jeszcze przez jakiś czas będą wyglądać jak OBCY :-D
 
Zapominajka - ale już gigant :D

A to mój dzidzior, w piątek miał 14,5 mm
Schowek02.jpgSchowek01.jpg
 
Zapominajka, Fiołkowa - super fotki z USG, gartuluję! Mam nadzieję, że za 2 tyg. też ujrzę podobną :tak:

Ja tymczasem już po I wizycie, w sumie pozytywnie, ale niewiele wniosła: ciąża b.młodziutka, 4-5tydz., na USG pęcherzyk OK, nic się nie odkleja; widoczny pęcherzyk żółtkowy i zarodeczek... jakieś 2mm :) tak więc nawet wieku ciąży nie da się dokłądnie określić. Dostałam sporo Luteiny (bo plamię), więcej Euthyroxu (bo Hasmimoto), folik... za tydz. powtarzam badania i wizyta za 2 tyg - wtedy mam nadzieję, że będzie już coś więcej widać
yes2.gif
No i muszę się oszczędzać - tylko jak to zrobić przy 15-miesięcznym Antośku???
 
reklama
OLGO gratuluję wizyty
Ja się umawiam na 8 października czyli to bedzie pierwszy dzień 6 tyg. Jak wstaję lub zakaszlę to ciagnie mnie w okolica chtalerzy biodrowych, czy to normalne??nie plamię na szczęscie ,ąle mam bardzo wymagajacą ruchu prace duzo się pochylam i wdrapuję na półki...macie jakieś rady??
 
Do góry