reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Dzięki, Zapominajka;-)

Ja grupę krwi robiłam przy Kubie i coś płaciłam, ale na pewno o wiele mniej niż 100 zł. Jakieś 50 chyba:confused2:
A teraz lekarka po prostu wpisała mi czerwonym długopisem na karcie ciąży grupę i tyle, drugi raz przecież robić nie trzeba.
 
Cześć dziewczyny :) Gratuluje Wam wszystkim bijących serduszek i tych malutkich pęcherzyków :)
Straaszne miałam tu zaległości, zatrzymałam się gdzieś na 2-giej stronie... Ale dziś mam dzień wolny więc wszystko nadrobiłam i już jestem na bieżąco :)
Na początku września przeprowadzaliśmy się do nowego mieszkanka więc tymczasowo byłam bez kontaktu ze światem...

Ewusia12 jeszcze raz dziękuję Ci za tamte odpowiedzi. Nie zapisałam się w końcu do niej, bo jak dzwoniłam do Św. Zofii to mi Pani powiedziała, że do końca roku nie mają wolnego terminu... a miałam delikatne bóle w podbrzuszu więc postanowiłam iść jak najszybciej prywatnie.

Zapisałam się do dr Rodzenia, miał na necie bardzo dobre opinie. Na wizycie byłam 12.09. to był 6tc.
Ciąża rozwija się prawidłowo, na USG widziałam pęcherzyk, ciałko żółte, a kruszynka miała ok. 1 mm więc nie udało się zobaczyć. Kazał mi przyjść na wizytę za ok 3 tyg na dokładne USG, powiedział, że będzie już wyraźnie widać i słychać serduszko! :)))
Pan dr był miły i delikatny, ale zapłaciłam 180 zł za wizytę i w tej przychodni mi się nie podobało, zraziła mnie położna, która przed wizytą stwierdziła: "karty ciąży Pani nie zakładam, bo nie wiadomo czy jest, czy jej nie ma, czy się utrzyma..."
a wiecie, że raczej nie to chce się usłyszeć przy pierwszej wizycie...
Teraz czekam na wizytę 11.10. na NFZ w przychodni na Madalińskiego, już nie mogę się doczekać, to będzie 10tc więc zobaczę kruszynkę bardzo wyraźnie :)

 
Simoncia - no masz rację, takie komentarza położnej to potrafią zwalić z nóg.. :no:
Co do badania grupy krwi - ja robiłam w ciąży z Antkiem i też nie pamiętam dokładnie, ile płąciłam, ale na pewno nie 190zł! Bo to bym na 100% zapamiętała... :-D
 
Zapominajka i Fiołkowa- Gratuluję Wam ślicznych dużych fasolek:-)Wzruszyłam się, moje pewnie też już podobnie wygląda:)Widać że mądre główki mają:)

Olga - nie przejmuj się mój 13 miesięczny Ignaś też potrzebuje mamusi na każdym kroku.Mieszkam w domu ze schodami i jest trudno z przenoszeniem po schodach. Sam się wdrapie,gorzej z zejściem:-D a waży prawie 11 kg;-)

Simoncia- proszę bardzo.Ja zapisałam się też na 11.10. na NFZ w przychodni na Inflanckiej;-). Na pewno w szpitalu będziesz miała badanka wszystkie za darmo.A na pierwszą wizytę też u prywatnego byłam i zapłaciłam też dużo.Ale wizyta bardzo miła:tak:A komentarzami położnej się nie przejmuj:no:
 
Iownka 190 zl grupa krwi ozesz ja dzisiaj placilam 28 zl za grupe krwi hmm a mialam robione w marcu do laparoskopi w szpitalu ale gin chcial orginal...jelsi masz to juz chyba nie musisz robic

Zapominajka maluszek swietny:D;)

Woczraj na kwietniowkach przeczytalam ze dziewczyna dowiedziala sie w 11t4d ze bedzie miala chlopczyka:D podobno ich najlepiej poznac

fiolkowa twoja dzidzia tez super:):D

simoncia co za swinia z tej poloznej wrrr
 
ja niestety mam złe wieści, po wczorajszej wizycie od razu skierowanie do szpitala. Jestem już po zabiegu i leże w domu. Maj to piękny termin, niestety już nie mój.

Za pozostałych trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry