reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

noirel super wieści, gratuluję!

Mi właśnie dziś perssarek założyli!;-)
zakładają bez znieczulenia i bez wziernika ale to chol..stwo jest wielkości prawie środkowej części dłoni! mój lekarz jest magikiem, zrobił to szybko i prawie bezboleśnie (lekki dyskomfort) ale przeżyłam
nie zmienia to faktu że dalej mam leżeć.ale zbliża mnie to do dnia terminu jeszcze bardziej
wyszłam z gabinetu a M na głos I CO ZMIEŚCIŁO SIĘ TO COŚ??? myślałam że mu trzasnę!!!:wściekła/y:

ja wykorzystałam już chyba wszystkie wspomagacze więc mam nadzieję że maja doczekam. i tobie tego życzę!!
 
reklama
no dziewczynki, same dobre wiesci, gratuluje kochane:-)

KARTAGINA, dzielna z Ciebie babeczka, nie zniechecasz sie i znosisz to wszystko z podniesiona glowa, sciskam Cie mocno, tak trzymaj:-)
 
dziewczyny co sią naśmiałam w duchu w tym gabinecie- myślałam że wziernikiem mnie rozszerzy i będzie celował pod lampą a on wszystko w ciemno i po omacku- od razu było widać że wie co robi.najgorzej to "wsadzić" bo głębiej to już jest podobno więcej miejsca. ale za chiny nie mam pojącia jak on ten "pierścionek" naciąga na szyjke...
M bał się dziś iść na karate- bał się żeby mi nic nie było więc w rezultacie wezwał mojego tatę żeby siedział i czuwał (przynajmniej dobry film obejrzeliśmy:-))

w sumie to dyskomfort minął i nawet nic nie czuć że coś tam w środku siedzi. no nic noirel, leżymy dalej:-)

kaja po tym co ty przeszłaś to moje leżenie to pikuś i wytrzymam. to ciebie można podziwiać!
 
o dziewczyny jak to dobrze takie dobre informacje poczytać...:-) od razu się człowiekowi robi dobrze na duszy i przestaje myśleć o swoich dyskomfortach.. a moja mała dzisiaj szczególnie rozrabia i mamę po żołądku boksuje:wściekła/y: ludzie zgaga mnie wykończy:wściekła/y:
Trzymam mocno kciukasy za wasze szyjki i leżeć dużo i wypoczywać:-)
 
My już po wizycie i wszystko cacy :-D

Dane mamy następujące :
BPD - wymiar dwuciemieniowy główki - 6.65
OFD - wymiar potyliczno-czołowy - 7.97
AC - obwód brzucha - 20.69
FL - długość kości udowej - 5.23
HR - 154 bmp
waga - ok. 937 g

Co ciekawe - ma długaśne nogi !!! bo ten wymiar to na 27w6d !!!

Szyjka mnie bolała ostatnio więc pani dr dokładnie obejrzała i o matko :szok: 44 mm !!

A no i termin wg. dzisiejszego USG to 25 kwietnia, ale podobno ważniejsze są te terminy z OM i pierwszego USG więc może się na maj załapiemy ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry