reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Hej
i my po połówkowym :) Wszystko OK, mały (już na 100% to ON) zdrów, wszystko, co trzeba ma na miejscu, serducho ok, waży 425g. :tak: Bardzo ładnie współpracował i pozował nam do zdjęć :
 

Załączniki

  • Młody 2.jpg
    Młody 2.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 42
  • potwierdzenie męskości.jpg
    potwierdzenie męskości.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 41
u nas też dziewczyna potwierdzona na 100% pani profesor powiedziała że bezwstydna:D tak się pięknie rozkraczała..:-)

usg serca wykazało 3 mm dziurkę w lewej aorcie (identycznie jak u starszej córki) jak na razie nic z tym nie robimy i nie mamy się tym przejmować...:crazy:
 
reklama
Do góry