reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza :)

..semple pozazdrościć..:szok: ale mimo wszystko powinni ci sprawdzić jaka masz tolerancje glukozy..bo mi tez na czczo dobrze wychodzi..a potem kiepsko pewnie będzie... :eek: ..bo ja jutro zasuwam rano do przychodni..i mam pic 75 glukozę bo miała w drugiej ciąży cukrzyce..i doktorka mi wczoraj dała skierowanie na 75 a nie 50 żeby nie czekać w razie złego wyniku od razu skierowanie do poradni dla kobiet w ciąży...i dieta...same warzywa owoce..5 regularnych posiłków.......małych ..ciemne pieczywo......i mierzenie po posiłkach cukru glukometrem..w drugiej ciąży miałam dietę..i ważyłam po urodzeniu mniej niż przed zajściem w ciążę i nosiłam mniejszy rozmiar......co ja bym dała tyle warzyć..ciężko się zmobilizować....ale dałam rade..bo chciałam....gdybym nie wzięła do serca sobie ze dziecko może być chore..to pewnie z ciemniała bym i brała insulinę.....boje się testu..wyniku..ale co będzie to będzie..:-(najważniejsze jest zdrowie i życie dziecka...jak trzeba będzie to dostosuje sie do diety........najgorsze ze w tej chwili owoce i warzywa są drogie a na nich opiera się dieta...jeść zdrowo..bez cukru..i małe porcje..i regularnie..i choć na początku jest trudno..ale potem żołądek przyzwyczaja się do małych porcji...trzymam kciuki za wasze testy.....oby wyszły dobre...pozdrawiam... P.s co do cukrzycy ciążowej służę radą..
 
reklama
majusia dobre ja też cukrzycowa;-)

Ja też na czczo zawsze mam cukier ok 70 a i tak mi później cukrzyca wychodziła. Zresztą cukry na czczo nawet w cukrzycy mialam dobre dopiero po posiłkach się psuły:-(
 
Ja byłam wczoraj na wizycie. Wszystko ok. No i też mam skierowanie na glukoze i inne takie tam. Ale w pierwszej ciąży jakoś to poszło gładko u mnie. Cytrynę wcisnęłam i było ok.
 
Ja już po odebraniu wyników z toxo i obciążenia glukozą. Cukier w normie na szczęście, a co do toxoplazmozy nadal wynik wątpliwy. Plusem jest to, że IGM mniejsze niż ostatnio i nadal spada.

Dzisiaj na 15 idę do lekarza, mam nadzieję, że maluszek się pokarze od najlepszej strony i wreszcie się dowiem czy córeczka, czy synek. :-) Czuję, ze to jednak dziewczynka. :)
 
Ja też już po wizycie jestem. Myślę sobie, że dobrze byłoby gdyby każda wizyta była tak pomyślna jak ta wczorajsza.:-) Oczywiście moje dziecko nie chciało pokazać kim jest, ale pani doktor stwierdziła, że możemy dzidziusia przechytrzyć i zaproponowała badanie dopochwowe, które przy okazji da nam obraz szyjki, macicy itd. No i okazało się wreszcie, że w moim brzuchu mieszka dziewczynka - Marysia.:tak:
 
reklama
Do góry