reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
Wyobraźcie sobie, że ja mam wizytę dopiero 19 grudnia....zwariuję do tego czasu....:/ nie dość, że dlatego iż mieszkam w DE stresem było iść i zapisać się do ginki, już o wizycie nie wspomnę, to jeszcze tyle musze czekać...mam nadzieję tylko, że jest warto i że lekarka okaże się tak dobra jak przeczytałam na forach:)
 
KOBIETKI JESTEM MEGA SZCZĘŚLIWA :)
PĘCHERZYK JEST W ODPOWIEDNIM MIEJSCU, MA OK 6mm, wszystko jest w najlepszym porządku, wymiary pęcherzyka odpowiadają wiekowi czyli 3 tyg po owu :) dalej biorę luteinę i za 2 tyg (20 grudzień) mam wizytę serduszkową !!!!!!!!!! mam nadzieje ze dzidzia bedzie i bedzie bić serduszko jak szalone !!!!!!!! :tak:
no i mam mnóstwo skierowań na badania :) ale co tam, nie mnie kłują, ważne ze na razie wszystko jest tak jak powinno :)))))))) :-D
 
Ilona strasznie się cieszę.:-D:-D:-D Serduszko będzie bić jak dzwon:)\
karolka_szpyrkowa wyobraź sobie, że ja się nawet jeszczenie umówiłam;-) ale planuję na 22.12 i mam nadzieję, usłyszeć serduszko
 
karolina jak pójdziesz 22 to serduszko juz bedzie na pewno !!!!!!!!!!!!! :):) gdyby nie ta luteina czyli jej brak to tez bym poszła mniej wiecej za tydzien wtedy było by juz maleństwo , ale na razie cieszę sie ze jest pęcherzyk :)
 
do 19 grudnia jeszcze tyle czasu....dziś próbowałam się wcisnąć wcześniej, ale jednak nie ma miejsc....:(ja zwariuję do 19!! jestem ciekawa i pełna obaw...po prostu to moja pierwsza ciąża i dlatego taka jestem niecierpliwa...
 
No to i ja po wizycie :)
Wszystko jest cacy. Pecherzyk piekny puchaty i okragly ;) 10,3 mm. 5t3d. Czyli jest git. Nastepna wizyta 27 grudnia...zobaczymy co sie bedzie dzialo...
 
reklama
Ja jestem zapisana na 12 stycznia. Jeszcze tak długo. To będzie już 9 tydzień. Chyba pójdę wcześniej do kogoś innego, tak myślę pójść przed świętami, ale nie wiem czy to ma sens w ogóle - w sensie zobaczenie czegokolwiek konkretnego... Jak myślicie?
 
Do góry