reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

Cudnie się czyta takie informacje!!! Byle tylko takie tu były!!!

irisson wspaniałe wieści:-D Superowo!!! Wielkie gratulacje z tytułu zdrowo rosnącej pod serduchem córci:-D Laurka będzie miała siostrzyczkę, cudownie:tak:

Black_Opal wielkie gratulacje:-D Będziesz miała wesoło w domu z dwoma chłopakami:-D
 
reklama
Witam,
Ja po wczorajszej wizycie się załamałam ale muszę być silna dla mojego okruszka.
Dzidziuś jest zdrowy, ma 20 dkg, obwód głowy 4 cm.Za dużo go nie pooglądałam bo łzy mi ciekły. Pokazał nam też swoje ogromne jajeczka więc moje przeczucia się sprawdziły, choć testy i mądrości ludowe wskazywały dziewczynkę.
Lekarz wykrył u mnie przegrodę w macicy. Idzie gdzieś tyłem i jest częściowa ale dzidzia ma przez to mniej miejsca, no i grozi to przedwczesnym porodem lub nawet czymś gorszym. Lekarz mówił że być może jak się powiększy macica to przyklei się przegroda do ściany macicy. Macica podczas rośnięcia będzie mnie bolała bo nie będzie mogła się rozrosnąć tak jak chce-przepisał mi więc nospę to silniejszą.
Dziewczyny miał ktoś z Was to kiedyś?
Mój synek jest bardzo silny i wiem że sobie z nią poradzi.

Gratuluję udanych wizyt, oby dzidzie dalej rosły nam pięknie.
 
karenm, ja miałam podejrzenie macicy dwurożnej to taka macica w kształcie serca, czytałam wtedy wiele o wadach i w Anglii jedna dziewczyna urodziła bliźniaki z przegrodą, jedno było po jednej stronie drugie po drugiej.
Potem straciłam dziecko w 9tc, zaczęły się pielgrzymki po lekarzach. Poszłam do najlepszego specjalisty w Polsce od wad macicy, że może powinniśmy zrobić RTG macicy z kontrastem tzw. histeroskopia albo sonohisteroskopia, żeby ocenić wadę. Zrobił mi usg, długie 4d, wszytko wymierzył i stwierdził, że wady nie ma mam macice w typie siodełkowatej, ale siodełkowata inaczej łukowata jest od kształtu 9 mm, a ja mam 8 mm czyli moja mieści się normach fizjologicznej budowy. Na usg 2 d rzeczywiście wygląda to inaczej, a w wymiarze rzeczywistym dopiero widać o co chodzi. Myślę, że powinnaś pójść do specjalisty od wad anatomicznych macicy, ja Ci mogę polecić takiego w Małopolsce, zawsze przy niekorzystnej diagnozie uważam, że konieczna jest konsultacja.
Będzie dobrze! ja też mam problemy, ale codziennie to sobie staram wmawiać.
 
karenm napewno wszystko bedzie dobrze słoneczko, nie ma innej opcji, mały na pewno jest silny !!! trzymam za Was kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!

gratuluję pozostałych udanych wizyt :) i aż zazdroszczę ze juz tyle kobitek zna płec swojego maluszka !!!!!!!!!!!
 
Witajcie po dłuższej przerwie...
Gratuluję udanych wizyt, poznania płci itd itp
karenm trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze, musi być i za to kciuki, kciuki, kciuki &&&&&&&&&&&&&

My ostatnie dni spędziliśmy w szpitalu. Miałam bóle w podbrzuszu i dodatkowo przebadany cały układ krzepnięcia ze względu na pierwszą ciążę. Na szczęście wszytko jest ok. Miałam też USG i na 28.02 Wiktorek ważył 210g jest zdrowym silnym chłopcem. Mimo wszytko im dalej jetem w ciąży tym większy pojawia się trach... no i od 28-30tc czeka mnie szpital do samego końca... kontrola KTG 3xdziennie echhh, no ale zrobię wszystko dla synusia :tak::tak:
 
Karenm nie zamartwiaj się kochana,tylko naprawdę leć do jakiegoś specjalisty na konsultację. Ostatnio mówili w telewizji o tej Pani,której powstrzymywali poród,żeby dzieci mogły się jeszcze rozwinąć.Ja to wierze,że medycyna w dzisiejszych czasach działa cuda.
Nawet oglądałam raz na tlc program o kobiecie która (jako pierwsza na świecie) donosiła ciąże pozamaciczną i urodziła zdrową córkę...
Trzymam kciuki
U mnie wizyta oki...na usg dzidzia włożyła sobie pępowine między nogi i z płcią trzeba poczekać do następnego usg.:-) Ale coś mi się przeczucia zmieniły z chłopca na dziewczynkę.
 
reklama
karenm kochana, przytulam Cię bardzo mocno. Merytorycznie nie pomogę, bo w materii medycznej całkowity laik jestem...:-( Nieprawidłowość wykryta wcześnie, można kontrolować, jesteś w dobrych rękach, spokojnie. Może faktycznie jakieś konsultacje u specjalisty by były wskazane?
Wierzę jednak, że wszystko będzie dobrze, musi być :tak:
 
Do góry