reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

kruszki, LeRemi, - kapitalnie, że wizyty udane, tylko takich wieści chcemy w tym wątku ;-)

ilovesummer - gratuluje wieści o córeczce :))

ewelina183 - nie martw się, będzie dobrze, (choć wiem że to nie łatwe, bo nie da się o tym nie myśleć) ja dopiero ostatnią wizytę miałam "normalną", choć jeszcze trochę badań, niepewności mnie czeka i nie na tym koniec. Trzeba trzymać rękę na pulsie i być dobrej myśli.

milionka - mąż ma rację, dobrze że Cię wspiera, a te piosenki są urocze, mój nie ma czegoś takiego niestety, dopóki nie zobaczy dziecka nie czuje jakiejś takiej więzi z moim brzuchem :baffled:

Rozmawiałyście o terminach porodów.
Ja oba porody miałam po terminie, pierwsza 11 dni po, a druga tylko 2 dni po oxy.. a tak to nie wiem do kiedy córcia by tam siedziała ;)
 
reklama
Black Opal &&&&&&&&&&&& zacisniete no i niech sie ujawni dzidziolek!
Ewelina uszki do gory, odpoczywaj i mysl pozytywnie a wszystko na pewno sie ulozy bo nawet nie ma innej opcji.

Kruszki moj syncio to 11 dni przed terminem wybral sie juz na ten swiat. I mam wrazenie ze jeszcze szybciej by chcial ale czekal az mama odejdzie z pracy. Kochany dal mi odpoczac cale 5 dni i wtedy "przyatakowal";-) W szpitalu polozne sie strasznie dziwily ze pierworodka a tak szybko przed terminem:tak:
 
Ja też po kolejnej wizycie. Na szczęście wszystko nadal ok. Pełnego USG nie było, bo za ok. 2 tygodnie idziemy na II badanie genetyczne, ale pani doktor podejrzała co tam między nogami ;-). No i potwierdziła się informacja sprzed 4 tygodni - będzie chłopak. Jedynie jedna niepokojąca mnie informacja - mała szansa, żebym mogła rodzić SN. Nie ukrywam, że mi na tym zależało. Taka dziwna jestem ;-). Niestety dyskopatia może mnie wyeliminować. Za kilka tygodni wizyta u mojego neurologa.
Wszystkim Wam życzę samych dobrych informacji na wszystkich kolejnych wizytach :-).
 
Już się pogubiłam komu gratulowałam a komu jeszcze nie :-) Więc gratuluje wszystkim tym którzy mają dobre wiadomości i do tego jeszcze wiedzą co się kryje między nóżkami :-)

ewelinka a Ty się nie zamartwiaj tylko uważaj teraz na siebie i na pewno wszystko będzie dobrze. Moja koleżanka też ostatnio była w podobnej sytuacji, a teraz wszystko jest w porządku. Głowa do góry a ja trzymam kciuki żeby się wszystko ułożyło.
 
To i ja również gratuluje wszystkim tym ktore znaja juz plec,ja chyba tak po cichu marzę sobie o dziewczynce,ale pewnie bedzie chłopczyk tak czuje.Wizyta z usg genetycznym dopiero w 20 tygodniu wiec może wtedy malenstwo sie przedstawi mamusi:tak:
 
Gratuluję wszystkim wizyty !! :-D ja dzisiaj upijam się szczęściem, miałam to usg specjalistyczne, pan doktor wspaniały, bardzo kompetentny, robił nam usg ponad pół h, stwierdził, że jeszcze nie słyszał, żeby dwa razy pojawiła się ta sama wada wrodzona, ale tak jak ja doszedł do wniosku, że może nas kopnąć inne szczęście :confused2: sprawdzał, mierzył i wyszła mu piękna, zdrowa dziewczynka ! :-D jest o tydzień młodsza od terminu z om, ale ma ładnie poukładane w głowie, serduszko po właściwej stronie i piękną kość nosową i chudziutki karczek :-D wszystkie organy ma proporcjonalne, leżała sobie z nogą na nogę i bawiła się paluszkami :tak: zrobił mi dodatkowo test z krwi potrójny, wyniki będę mieć za 2 tyg. no i za 6 tyg. kolejne usg specjalistyczne na wykluczenie ewentualnej wady serca, chociaż stwierdził, że tak jak przełyk, serce nie jest powtarzalną wadą, ale woli sprawdzić wszystko :tak: taką ulgę na sercu dzisiaj mam, coraz bardziej wierzę, że będzie dobrze !! termin nam się przesunął na 29.08, czyli podejrzewam, że ostatnia urodzę :laugh2:

Ewelina ja miałam łożysko przodujące w pierwszej ciąży, nic mi nie krwawiło, tylko skurcze miałam, ale ważne, że lekarz już wie i będzie Ciebie pilnować. Moja Laura w 40tyg. się urodziła, jakbym miała rodzić naturalnie to podejrzewam, że bym z 2 tyg. jeszcze chodziła :-p
 
Gratuluję udanych wizyt :)

Moja wizyta zdecydowanie do takich też należała ;) Z dzidzią wszystko ok, rośnie jak na drożdżach no i znam płeć - TO SYNUŚ :)
 
reklama
Irisson gratuluje udanej i dokładnej wizyty. No i zdrowej dziewczynki :-) ale Ci zazdroszczę :-)

Black_Opal Tobie też oczywiście gratuluje! No i jednak mieliście racje z mężem że będzie synuś :-) ja bym chciała dziewczynkę, ale lekarz mówił że bardziej na chłopaka wygląda, zresztą ja też tak czuję. No cóż nasze życzenia nie zawsze się pokrywają z rzeczywistością.

Która następna na wizytę????
 
Do góry