reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

Hej dziewczyny
smilie1.gif
Byłam dzisiaj na wizycie. Dzidzia zdrowa ma już 10 cm
smilie1.gif
Pierwszy raz słyszałam dzisiaj serduszko...niesamowite uczucie...mój M się tak wzruszył,że myślałam ,że się popłacze
smilie1.gif
155 uderzeń na minutę, czyli bije jak szalone
smilie1.gif
Cieszę się,że wszystko ok i mam nadzieję,że na następnej wizycie za 3 tygodnie uda się już określić płeć. Pozdrawiam
 
reklama
gratulacje z okazji kolejnej slodkiej dziewczynki :)
i gratuluje 10cm leili :)
LaRemi dokladnie tak jak piszesz, nie ma sensu zmieniac suwaczka, ja i tak mysle, ze mozna szybciej sie posypac, mozna wczesniej, terminy ustalone sa orientacyjnie :)
ktora z rodzacych dziewczyn urodzila w terminie poprzednie dzieci?? ja 5dni przed terminem
 
GRATULUJĘ UDANYCH WIZYT :)

Ja urodziłam 5 dni przed terminem ;) A dziewczyna, która na sierpniówkach 2010 miała się pierwsza posypać, już pod koniec lipca, to urodziła 9 sierpnia :) Oj jaka ona była już zrozpaczona, że się ten poród nie zaczyna... Ja też już od końca lipca wyczekiwałam z niecierpliwością porodu.. Skurcze B-H męczyły mnie strasznie przez cały miesiąc przed porodem.. miałam serdecznie dość ;P

Dzis mam wizytę.. eh.. mam nadzieję, że maleństwo ujawni co ma między nóżkami ;) Jestem bardzo niecierpliwa hihihih :)
 
Ale wam dziewczyny dobrze. Też bym chciała choć jedną wizytę na której usłyszę, że wszystko jest ok :-( U mnie na początku wyszła cukrzyca, potem grzybica pochwy, następnie cukier w moczu, a wczoraj wieczorem wylądowałam w szpitalu przez moje bóle brzucha i stwierdzono przodujące łożysko. Lekarz kazał brać mi duphaston, leżeć plackiem, zero wysiłku, sexu, gorących kąpieli itd... Tyle dobrze, że wcześnie to wykryto, bo najczęściej jest tak że pacjentki się dowiadują gdy już dojdzie do krwotoku. Lekarz mówi żeby się nie załamywać bo jestem jeszcze przed 20 tyg wiec jest mała nadzieja, że łożysko może się jeszcze przesunie na ścianę macicy, na razie całkowici zasłania ujście macicy. Szkoda gadać, na razie odpoczywam i staram się o tym nie myśleć. A jak sobie przypomnę jak byłam w poprzedniej ciąży... wszystkie wyniki idealne, w ciąży czułam się wręcz lepiej jak jak przed nią:tak: No nic, dziś jeszcze czeka mnie wizyta u diabetologa z moją cukrzycą.
 
LeRemi, ilovesummer, leila gratuluję udanych wizyt :-D!!!

ewelina biedaczko, dużo tych drobnych komplikacji, ale popatrz, najważniejsze, że maleństwo zdrowe, rośnie i ma się dobrze:tak: Łożysko przodujące szczęśliwie wcześnie wykryte raczej nie stanowi zagrożenia. Jesteś pod dobrą opieką. Wszystko będzie dobrze. Głowa do góry!

Black_Opal zaciskam kciukasy &&&
 
Witam dziewczyny. Ja już po wizycie i nareszcie wiem kim jest dzidziuś :-) Dzidziuś jest DZIEWCZYNKĄ :-) :-) :-) Ale się cieszę. Jedyne co mnie martwi to to, ze dość nisko się ułożyła. Co do pobolewania brzucha mam brać magnez i zrobić badanie moczu. Wszystkim gratuluję udanych wizyt i trzymam mocno kciuki za następne.

Super, gratuluję córeczki :-)

Kruszki, LaRemi, Leila też gratuluję udanych wizyt, najważniejsze, ze dzieciaczki zdrowo rosną i wszystko jest ok.

Ewelina nie martw się, tak jak Aia pisała najważniejsze, że zostało wcześnie wykryte, masz zalecenia od lekarza, wszystko wróci do normy. Nie tylko ty masz jakieś komplikacje, więc głowa do góry i myśl pozytywnie :-)

Black Opal
powodzenia na wizycie A co obstawiasz - chłopca czy dziewczynkę ? :-)
 
M i ja obstawiamy drugiego synka, ale moja bratowa przepowiedziała mi wczoraj dziewczynkę ;) Tzn. powiedziała, że wyglądam w tej ciąży "dziewczynkowo", bo brzuch mam "rozlany" a nie spiczasty i na buzi tak nie promienieję (jak to delikatnie okresliła ;P) jak z synkiem ;)
 
Black Opal no to zobaczymy kto miał lepszego czuja - wy z mężem czy bratowa :-) Kciukasy żeby maluszek się ujawnił ;-)
 
reklama
moja wizyta w miarę ok poza lekkim zapaleniem:( więc leczenie - a na następnej wizycie cytologia do powtórki. zmniejszam już dawkowanie luteiny z 2x2 do 2x1 a przed cytologią będzie doustnie żeby dodatkowo nie zafałszowac wyniku:) a potem odstawienie
Ale poza tym wszystkie wyniki paktycznie po środku normy:) HiV ujemny itp :)
Mój mąż oczywiscie z uśmiechem powiedział - a nie mówiłem że wszystko będzie dobrze i odśpiewał maleństwu do brzuszka kołysankę (robi to co wieczór)- ale to chyba normalne, ze my kobiety się martwimy:)

ewelina183
-trzymam kciuki żeby było dobrze - musi być!
 
Do góry