reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

kochane ja ciągle jestem z Wami, podczytuje Was ciągle ale teraz to jakoś mi sie cięzko do Was wkręcić, znacie sie juz bardzo dobrze a ja taka z boku bym była :-p
U mnie wszystko dobrze :) maluszek jest sliczny, byłam w walentynki na wizycie, ale nie dało rady zobaczyć płci wiec nadal w nieświadomości żyję, ale ogólnie OK :) wazy 139 gram a raczej ważyło tydzien temu, tętno 140, wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze :)

Szukałam jakiegoś bacika z emotionek na ciebie, ale nie znalazłam - masz szczęście ;-)
Nie gadaj głupot tylko pisz tu z nami, ja ciebie pamiętam od samego początku i wtedy dużo się udzielałaś.
Zresztą codziennie mnóstwo mamusiek nowych się dopisuje i problemu z "wkręceniem" się do nas nie mają.

I super wieści z wizyty, pewnie na następnej dowiesz się jaka płeć - ty chyba byś chciała dziewczynkę?
 
reklama
Ilona no to super że maluszek rośnie. Gratuluje. A skoro nas podczytujesz to odzywaj się częściej. Na pewno szybko się wkręcisz na nowo. Wszystkich przyjmujemy serdecznie.
 
dziękuję, postaram sie jakoś wkręcić do Was na ogólny :) tak, chciałabym córeczkę ale wiadomo ze co bedzie to bedzie, nie mam na to juz wpływu, ważne aby było zdrowiutkie:) intuicja mi mówi ze bedzie ta mała księżniczka no ale sie okaże mam nadzieje juz na następnej wizycie :)
 
Ilona właśnie zauważyłam że masz zmieniony avatar. Czyżby to Twój brzuszek?? Jeśli tak to już całkiem pokaźnych rozmiarów :-) dorzuć swoje zdjęcia na wątek brzuchaty :-)
 
marcia słoneczko avatarek nie mój:-p a brzuszek jakoś wrzucałam , synek był na nim także, całował brzuszek, jakoś teraz nie robiłam jeszcze fotek, w weekend postaram sie zrobi nowe aktualne :) no ale rosnę i to baaaardzo !!!!!!!:sorry2: 5kg mi przybyło od początku :wściekła/y:
 
Ja już po dzisiejszej wizycie. Ale niepocieszona jestem bo tylko zwykłe badanie było i ważenie. Nie zrobiła mi usg :-( a następna wizyta z usg dopiero 20 marca!!!! Ostatnio widziałam nasze maleństwo 31 stycznia. Muszę koniecznie iść na usg gdzieś indziej bo nie wytrzymam tego miesiąca!!! Chociaż może jutro mi się uda coś wykombinować, bo będę u siebie w szpitalu. Spróbuje dorwać kolegę z ginekologii to może mi zrobi szybciutkie usg. A jak nie to pójdę gdzieś prywatnie.
 
marcia a to chodzisz na nfz ????????????????? kurcze szkoda ze nie miałaś usg :-( ja chodze na NFZ i mam co miesiąc usg, tzn miałam do tej pory, przyzwyczaiłam sie do tego, wiec mam nadzieje ze tak bedzie !! a jak nie to bede sobie raz na jakiś czas prywatnie chodzić -NIESTETY !!!!!! '
 
Zaczęłam do niej chodzić prywatnie jeszcze przed ciążą, ale jak już byłam w ciąży to powiedziała żebym przychodziła do szpitala w którym jest 1 dzień w tygodniu, bo tam może mi dać skierowania na badania żebym nie musiała płacić. No i tak już przez ostatnie 3 wizyty byłam normalnie na nfz. Teraz też kazała mi tak przyjść, no ale powiedziała że wtedy zrobimy usg połówkowe. Zapytałam czy nie możemy się na to połówkowe umówić prywatnie, bo w godzinach jej pracy w szpitalu mąż nie może ze mną przyjść, a chciałby być przy jakimś usg. Ale stwierdziła że tyle ma roboty w gabinecie prywatnym że musiałaby się ze mną na godzinę 21 chyba umówić, a wtedy to będzie już taka zmęczona, że woli nie. No i stanęło na jednak na wizycie na nfz. Najwyżej jak mąż znowu nie da rady się urwać z pracy to pójdziemy gdzieś prywatnie. Może na 3D, no zobaczymy.
 
Ja miałam już genetyczne robione w 3d również, na nfz. ale nie mam niestety usg przy kazdej wizycie, ostatnie to wlasnie bylo tamte, a teraz 6 marca ide na wizyte kolejna i wtedy pewnie dostane skierowanie na połówkowe.
 
reklama
hej i ja po wizycie:-)


na 99% jest dziewczynka:-) także 3 dziurka hihihi Dziecie wazy ok 180gr i ma 11cm:-) jestem przeszczęsliwa ze moje górskie wybryki nie zaszkodziły:tak:
a łożysko mam na tylniej scianie i lekarz powiedział ze będę szybko czuła ruchy i bardzo dobrze wyczuwała dziecko, mam brac nadal 1x dziennie luteine, mogę nadal chodzic na masaże pleców:-) tak długo az mogę polezaec na brzuchu!!!

wyniki mam bardzo dobre ale znowu glukoza poniżej normy, no cóż..
a po wizycie poszłam sobie na McWrapa:-) pochłonęłam go w autobusie z apetytem i zagryzłam to 0,5kg winogronem:-)

reszcie także gratuluje udanych i zdrowych maluszków!!
 
Do góry