reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
chyba tak :) w końcu już prawie 1/3 za nami :)
nie czuję bo nie mam żadnych objawów, poza pojawiającym się ostatnio bólem pleców (po pracy albo jak idziemy w gości albo jak są u nas goście - dziwne z tymi gośćmi, nie?) - tak to nic mi nie dolega, brzuch ostatnio nie rośnie jakoś bardzo, czuję się jakby mi po prostu spyrka wisiała :p no i tak sobie leci dzień za dniem.
A jeszcze bardziej galopuje ciąża mojej suki! ledwo co jechaliśmy na krycie a tu już jej trzeba kojec szykować bo za 3 tygodnie rodzi! hehe sorry za wtrącenie znów o tym psie, ale no naprawdę - przeżywam to na razie chyba bardziej niż własne ;)
 
Cieszę się, że wizyty, jedna za drugą, pomyślnie przebiegają ;) Niech nam dalej tak zdrowo nasze maluszki rosną! Gratuluję wszystkim :)

Moja wizyta miała miejsce w czwartek, ale dopiero dziś wchodzę na forum.. Wszystko jest w porządku, lekarz mnie wygniótł straszliwie, bo ciężko było sprawdzić wszelkie parametry, ale na szczęście się udało :)
Mam nagrany filmik w 3D z moim skarbem w roli głównej ;) Hihih zasłania się rączkami i i śpi. Nie widać buziulki, tylko zarys noska jest, ale pamiątka niesamowita, te łapulki takie cudowne, eh... Taki mały kurczaczek no... ;)
 
haha kurczaczek to trafne porównanie :) jak tak mówię na Natalię jak śpi w łóżeczku, podwija pod siebie obie ręce, i nogi kolanami pod siebie, plecki wystają do góry - kurczak jak nic ;)
nawet mam kurczaka w suwaczku :)

super sprawa z tym 3d, koleżanka miała ostatnio - w 7 miesiącu, i mówi że było u dziecka widać że ma dziurkę w bródce tak jak tata :D
 
Ostatnia edycja:
Black_Opal - faktycznie super pamiątka :) No i najważniejsze, że Dzieciątko zdrowe :)
Dzięki za kciuki! Odwdzięczam się trzymając też już od dzisiaj za wszystkie wizyty :)

Byłam dziś rano na pobieraniu krwi i prawie 140 zł poszło...:/ Masakra jakaś. A robiłam podstawowe badania + toksoplazmozę :/
 
Hej dziewczyny :) Ja w końcu też byłam u lekarza i to 2 razy. Najpierw 01 lutego na zwykłej wizycie i Maleństwo miało 4,86 cm :) I lekarz mówił ,że fajnie podskakuje :D Natomiast w piątek miałam usg genetyczne z pomiarem fałdy karkowej itd. I tutaj też na szczęście wszystko ok. Następna wizyta 29 lutego. Chciałabym już wiedzieć czy Maleństwo to dziewczynka , czy chłopiec :)
 
LeRemi - ciesze się Twoim szczęściem!! :))

ewa86 - współczuję przeżyć z noskiem Franka, niestety tak to jest już z tymi naszymi dzieciaczkami,

Black_Opal - fajnie że Twój "kurczaczek" rośnie zdrowo :))

leila85 - same dobre wieści, fajnie. Widzę, że w suwaczku masz taki sam wiek ciąży jak mój, na którego Ci termin wychodzi?

Udanych wizyt dla wszystkich sierpniówek, które mają mieć wizyty :))
 
reklama
Do góry