reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
Już kochane uzupełniam informacje wizytowe. Wszystko ok. dzidziuś i macica rośnie, serduszko bije. No ale się zagadałyśmy z gin na tym usg i zapomniałam zapytać ile mierzy i takie tam ale widziałam, ze mierzy i mówi, że wszystko ok. Nawet się zapomniałam zapytać jakie mam badania zrobić? Co się robi na następną wizytę wiecie?
Może tylko morfologię zrobię. A i młody spał nie dało się go dobudzić więc nic nie pomierzone. Więc usg z mierzeniem 6.02
Ale uspokoiłam się wczoraj że tam jest i rośnie:tak:

morfologia i mocz i np cukier robie ja:-) następną wizyte mam dopiero za 4tyg a od 1lutego biorę L4 pan Doktor się ucieszył ze będę odpoczywac tylko ze kompletnie nic się nie zmieni:-)

dobrze słyszec ze kolejne dzieciątka zdrowo rosną.

pozdrawiam
 
karolina, anikaa super ze dzieciaczki tak ślicznie rosną:) bardzo sie cieszę !!!!!!!!!!! :-D Ja mam wizytę co ok 3-4 tyg, i teraz dostałam tylko mocz bo ta nerka boli i czesto siusiam, ale nic innego nie dostałam pewnie jak bede w Walentynki to mi juz da krew !!!!!!!!!
 
ja dziś po raz kolejny widziałam dzidziusia. i mam kolejna płytkę z USG. Pod koniec ciąży pewnie będę miala niezłą kolekcję tych płytek. Dzidzius ma już 6.5 cm wzrostu, macha rączkami i dziś był nawet dość ruchliwy. Jutro mnie czeka endo. Przez te 3 miesiące z hakiem byłam więcej razy u lekarzy niż przez ostatnie 5 lat hehe.
 
reklama
Do góry