reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
Sempe gratuluje malutkiego giganta:-) Chyba Ci mala niespodzianke zrobil co? Bo z suwaczka inny wiek wychodzi. Silny zdrowy maluch, swietnie!

Mala.di ja w pierwszej ciazy przytylam 22-23kg, a przed tez bylam chuda, tyle ze nigdy na zadnych dietach. I po porodzie w pol roku moze wrocilam do wagi sprzed ciazy. Acha i mimo ze duzo przytylam to nie mam ani jednego rozstepu, bo na to ma wplyw elastycznosc i rozciagliwosc skory podobno.
 
LeRemi, w sumie to nigdy nie wiadomo jak bedzie z tymi rozstepami... Ja słyszałam, że geny są ważne, a moja mama nie ma rozstępów, po trzech ciążach, więc mam nadzieje że też ich mieć nie będe. Wole zachować jakiś umiar, by zmniejszyć ryzyko. Choć nie wiem czy zdołam zapanować:p
 
mała.di LeRemi ma rację z elastycznością do rozstępów, u mnie ani mama, ani siostra żadnego, a ja mam cały brzuch 30cm krwawych ogni :zawstydzona/y: i przytyłam tylko 14kg, z czego najpierw schudłam 10kg , wyrównałam wagę i 4 kg mi doszło ;-)
Sempe super, że dzidziuś pięknie zdrowy !! chyba faktycznie pierwsza z nas będziesz tulić skarba :tak:
 
sempe :szok: no naprawdę masz juz spore dzieciątko :-D nie dośc ze pewnie urodzisz pierwsza to pewnie poczujesz pierwsza ruchy, :-D
najważniejsze ze jest OK :)

co do rostępów to ja przytyłąm 17 kg z synkiem i mam tylko pare rozstępów na cycach brzuszek gładki , smarowałam sie i to nie systematycznie zwykłą oliwką po kąpieli, nie wiem czy to tez geny, moja mama nie ma rozstępów moja siostra tez nie !!!!
mam nadzieje ze teraz nie bede miec ale zaczęłam sie juz smarować bo brzuszke sie zaokrągla :)
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa nieeeeeeeeeeeeeeeeee nie chce pierwsza...:sorry2: dzis lekarzowi się przyznałam że UWAGA: BOJE SIĘ PORODU!!!
mój pan doktor o mały włos zawału nie dostał:szok: ale co ja na to poradze, 3 noce nieprzespane miałam ostatnio takie lęki mnie naszły... wyjasniłam mu skąd te lęki się wzięły i siedziałam u niego 30min:tak: troszke pomogły
 
reklama
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa nieeeeeeeeeeeeeeeeee nie chce pierwsza...:sorry2: dzis lekarzowi się przyznałam że UWAGA: BOJE SIĘ PORODU!!!
mój pan doktor o mały włos zawału nie dostał:szok: ale co ja na to poradze, 3 noce nieprzespane miałam ostatnio takie lęki mnie naszły... wyjasniłam mu skąd te lęki się wzięły i siedziałam u niego 30min:tak: troszke pomogły
na TLC programy rozne leca, i ostatnio o porodach ogladam :D tam taki tekst slyszalam: kobieta niewiaomo ile razy by nie rodzila, nigdy nie bedzie na to przygotowana :D
jeeezu swieta prawda :/
 
Do góry