reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
Mnie tez piersi bolą już coraz mniej, a na dodatek jeszcze dzisiaj odkryłam, że zamiast przytyć to schudłam jakieś 1,5 kg. Powiedzcie mi, czy to normalne. Dodam, że należę do tych suchych (nawet nie chudych) kobitek.
jutro mam wizytę, zobaczę co mi powie moja gin. W ogóle to mam nadzieję, że jutro podczas usg zobaczę już mojego dzidziusia, a nie tylko pęcherzyk.
 
Uff... czyli to raczej nic złego z tymi piersiami:)

Ja zawsze byłam chuda, miałam niedowage, a teraz utyłam już chyba ze 3kg. Musze jakoś przystopować, by do końca ciąży nie utyć 30;-) ale ciężko, cale życie na diecie, a teraz sobie na wszystko pozwalam, bo to w końcu dla dobra dzidzi.:-p
 
Mala.di, jak jesteś chuda, to po co Ci dieta?:) Nic się nie martw wagą - ja w pierwszej ciąży przytyłam 19 kilo (!), z czego 10 zostawiłam w szpitalu, a reszta zeszła w 3 miesiące - bez żadnych diet. Po 9 mies., jak skończyłam karmić, byłam 2 mies. na diecie i schudłam jeszcze 5,5 kilo, żeby mieć lepszy start do drugiej ciąży ;D

Aha - piersi mnie też nie bolą - ani poprzednio, ani teraz. Są sporo większe (10 cm na plus w obwodzie), ale to tyle :)
 
No bo dzięki tym dietom byłam chuda;) gdyby nie one miałabym grubą nadwage.
Teraz sie tym tak nie martwie aż, i staram sie oswoić z myślą, że utyje sporo, ale wiadomo, że dla dziecka aż za dużo to też nie jest dobrze, no i kwestia rozstępów. Jestem młoda, i nie chce się pokaleczyć jakoś bardzo nimi, a po +30kg mogloby juz byc nieladnie.

Już masz 10cm na plusie w piersiach?? WOW! Ja mam moze ze 4cm..ale to pewnie tez kwestia tego, że ogolne piersi wielkich nie mam.
 
Ja też generalnie nie mam się czym pochwalić ;) Mam małe 75b. Tyle że ja 3 miesiące przed zajściem w ciążę przestałam karmić - może dlatego tak szybko się powiększają, bo są dość elastyczne jeszcze ;)
 
ju jestem po wizycie bardzo zadowolona:-)
półkule symetryczne,
przeziernosc 2,2
kosc nosowa jest w normie

dzidzius ma 7cm:szok: bez nóżek oczywiscie co odpowiada 13tc2d obwód głowy tak samo odpowiada 13tc1d czyli termin wg USG mam na 29lipca:-Dz
robiłam test PAPP-a 180zł kosztował... kolejna wizyta za 4tygodnie i luteine mam brac juz tylko 1x dziennie, po torbielu ani sladu!!
macica mam ułożoną zaraz przy prawym jajniku i mi tak usciska ze boli a na dodatek macica uciska mi rwe przy biodrze stąd ta moja rwa się odezwała.
mam dużo odpoczywać!! ciekawe kiedy:baffled:
 
reklama
Do góry