reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

ja tez po wczorajszej wizycie jestem:-) bobas i serce jak dzwon:-) ma juz 3cm i tak fajnie kiwał głową i rączkami machał:-)
torbiel zmniejszyła się z 5cm na 2,5cm więc jest spora poprawa, dostalismy zielone swiatło na sex:rofl2: uff 4 tyg bez to jakas paranoja hihihi
mam nadal luteine dopochwowo, nie muszę juz brac dodatkowo duphastonu co za szczescie bo cholernie drogie to jest!
następne wizyta za 3tyg i będę miec test PAPP-a robiony....
 
reklama
sempe, a czy Ty masz może torbiel na jajniku? Ja tez mam i przez to mam wiele obaw. Dzisiaj na wizycie dowiem się czegoś więcej, to może się uspokoję, ale lepiej żeby jej wcale nie było.
 
KaMilka super z tym krwiakiem. Ciesze się że go nie ma ;-)https://www.babyboom.pl/forum/members/3timeangel-109640.html
3timeangel mój też na początku nie chciał bobasowi gmerać usg
Marcia331 trzymam kciuki żeby wszystko było ok
Sempe super wiadomość 3cm gigant :tak:

Ja po wczorajszej wizycie jakiegoś takiego spokoju nabrałam. Mój ma dopiero 1,5 cm ale i tak fajnie się go oglądało. Serduszko idealnie 181 uderzeń na minutę. Dostałam kartę ciąży następna wizyta za 3 tygodnie bo mi sie tak L4 kończy
Za wszystkie czekające kciuki zaciśnięte
 
ewa, katjusza dzięki za słowo otuchy, jak to jednak dobrze Was mieć!!! :-) Przestraszyłam się nie na żarty...Dopiero po przewertowaniu netu troszeczkę się uspokoiłam i dałam na wstrzymanie, bo gotowa byłam mojego gina niemiłosiernie z łóżka zrywać w sobotę bladym świtem;-) sempe wielkie gratulacje! Wspaniała wiadomość, jakie już duże bobo:-D Ależ być chciała być już po wizycie! A tu jeszcze 5 ciągnących się jak spaghetti dni...
 
kakakarolina mj dzidziolek te na wczorajszym usg mial 1,5 cm.
troche mnie zymartwilo ze tak malo bo w suwaczku pisze ze powinien miec dwa centymetry ale po Twoim poscie troch si uspokoilam, wszak na tzm samym etapie ciazy jestesmy:-)
 
dzięki dziewczyny:-)
mój ma 3 Wasz 1,5:-) ale najwazniejsze ze są i swietnie się czują:-D

termin z usg mam na 2sierpnia z om na 5sierpnia ale jak juz znam swój organzim to urodze zaraz na początku 39tygodnia:-)

trzymam kciuki za kolejne wizyty WAsze
 
Gratulacje dziewczynki,az sie fajnie czyta takie posty!!! Raczki i nozki juz machaja, a jeszcze niedawno pisalyscie o kropeczkach czy punkcikach:D
Ja na swoim pierwszym scanie,jesli bedzie mi dane, zobacze wlasnie juz bobo w pelnej okazalosci:)

FLADRA a co u ciebie,odezwij sie,czekamy!!!
 
reklama
Cześć dziewczyny !Ja też po wizycie. Widziałam mojego dzidziusia. Ma 2.5 cm i machał łapkami i nózkami już. Widziałam kręgosłupik, bijące serduszko. Fajny widok :) Duphaston mi juz lekarka odpuscila. Następne wizyta za 3 tygodnie. Ale umowiłam sie dzis na to genetyczne USG prenatalne. Drogie to masakrycznie, no ale nagraja mi płytkę i będę oglądać sobie dzidziusa w domku hehe. To moja pierwsza ciaża więc takie widoki to dla mnie totalna nowość.
 
Do góry