reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

Dziewczyny - tak jak pisze Kakakarolinka to jest zwykłe standargowe usg żeby zobaczyć czy wszystko ok. Niektórzy nazywają je genetycznym. Dalsze badania dopiero sugeruje ewentualnie lekarz jeśli trzeba. Bo jeśli wszystko ok to OK i tyle z tej genetyki :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
jutro idę do lekarza po raz pierwszy. Wiem, że to trochę późno, ale moja koleżanka mi radziła żebym się nie spieszyła to na usg będzie więcej widać i w końcu moja ginekolog też powiedziała, żenym dopiero jutro się pojawiła.
Pójdę więc, ale mam niebywale dużo obaw. Próbuję o tym nie myśleć za dużo, ale tak się nie da. Jutro to chyba po prostu spanikuję!!!:szok:
Czy Wy też tak miałyście? Czy to normalne?
 
ja też już panikuję przed dzisiejszą wizytą u lekarza. a do siedemnastej jeszcze tyle czasu :szok::szok:
proszę o trzymanie kciuków:tak::tak:
 
Anikaa spokojnie, wcale nie idziesz późno :tak: ja w pierwszej ciąży byłam w 6tc3dn, miałam wczesna owulację i już w tym czasie było widać zarodek i echo serca, teraz wiem, że owulację miałam późno i z wizytą się nie śpieszę :rofl2: jak się dodzwonię do mojej gin, to pójdę w tym tyg. :-p chce już iść od razu na serduszko ;-)
 
anikaaa spokojnie, ja też byłam na wizycie po skonczonym 6 tygodniu. Moja gin od razu powiedziała że nie ma sensu wcześniej, a przynajmniej jak poszłam 6t4d to widziałam już bijące serduszko :-) badań jeszcze żadnych nie miałam bo powiedziała że zrobimy na kolejnej wizycie która będzie w 11 tygodniu. Też nie mogę się już doczekać następnej wizyty. Myślałam że po tej pierwszej trochę się uspokoję i nie będę panikować, ale pomogło tylko na jakiś tydzień. Po tygodniu stres powrócił i już nie mogę się doczekać następnej wizyty. I tak teraz będzie, od wizyty do wizyty....
 
anika nic się nie bój. Nie idziesz za późno! Idziesz, chciałoby się rzec, w bardzo zdroworozsądkowym terminie, bo masz faktycznie szansę dowiedzieć się czegokolwiek konkretnego. Ja byłam na pierwszym badaniu w 5 tyg. i niewiele mi ono przyniosło otuchy. Tyle tylko, że uspokoiłam się, że ciąża jest, pęcherzyk jest tam, gdzie być powinien i jest echo zarodka. Na jakiekolwiek bliższe, takie faktycznie budujące dane musiałam poczekać i tak kolejne 2 tyg. Głowa do góry zatem! Zaciskam kciuki!

Kamilka kciuki zaciśnięte! powodzenia:-D!

A lęki...Są chyba zawsze. Ja stracha miałam przed każdą z dwóch pierwszych wizyt. A teraz na myśl o następnej, 9-tego też mnie na dygoty bierze. Rację ma marcia, że teraz tak już będzie..."Od wizyty do wizyty":eek:
 
Dziękuję dziewczyny za dodanie otuchy. Takie pokrzepiające słowa są naprawdę potrzebne.
KA milka trzymam kciuki za Ciebie dzisiaj;-)
Ja muszę wytrzymać do jutra do 17:30.
Pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
Anikaaa ja też mam jutro wizytę na 16:00 i też umieram ze strachu od paru dni, miałam ciężkie przejścia w poprzednich ciążach i teraz strasznie mi ciężko.
No cóż głowy do góry co ma być to i tak będzie niezależnie od naszych nerwów. Trzymam kciuki za Wasze wizyty.
 
dzięki dziewczyny za kciuki, na wizycie wszystko ok dzidzia rośnie serducho bije krwiaka nie ma. dostałam jeszcze dwa tyg l4 ze względu na minimalne plamienia duphaston luteina nadal no i oczywiście zestaw badań do zrobienia.
za dwa tyg kontrola, niestety fotki nie dostałam ale najważniejsze że wszystko ok
 
reklama
Ja też się bałam pierwszej wizyty i usg, na szczęście trafiłam na super lekarza. USG odroczył coby dziecka nie stresować i faktycznie miał rację, bo usłyszeć od razu serducho bardzo uspakaja. Choć dzidzia jest już całkiem spora i jak stwierdził już wcześniej byśmy to serducho usłyszeli. Teraz badania i rośnij maleństwo:)
 
Do góry