reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

Pytanie w temacie wymazu...Kiedy on ma być dokładnie zrobiony? Bo czytałam, że wiarygodny jest dopiero po 32, albo 34 tygodniu. Nie pamiętam. Nie rozumiem czemu robiony wcześniej miałby być zły. Wiecie coś? Ja miałam na przełomie 30/31
 
reklama
może dlatego, że jak zrobisz w 30 tc to masz jeszcze duzo czasu żeby coś złapać a im później tym wiarygodniejszy przy porodzie - nie wiem tak sądzę
 
Byłam dzisiaj na KTG. Wszystko z maleńką ok. Z moją macicą też ;). Linia jej czynności płaska jak Mazowsze.
USG nie miałam, badania wewnętrznego też nie...Ale lekarz stwierdził po oglądzie gabarytów mojego brzuszka, że mała raczej nie miała szans na fikołka :(, więc dupka i cc nade mną wisi już chyba nieodwołalnie.

Następne KTG w przyszły piątek, no, chyba, że zacznę rodzić wcześniej ;).
 
Aia nie łam się. Ja mam dość mały brzuszek (aktualnie 92 cm w obwodzie) a mała fiknęła nawet nie czułam kiedy- wiem jedynie, że to było jakoś w 35 tygodniu. Może nawet nie wiesz, a ona już zwisa na nietoperza :)
 
No i już po wizycie, wszystko ok :-) Bruno waży ok. 2800g ale na świat jeszcze się nie pcha. Szyjka skrócona ale w granicach rozsądku, łożysko młode jak na ten tydzień ciąży. Urodziny będziemy raczej świętować w sierpniu a nie w lipcu! Moja gin idzie na urlop 2 sierpnia, zobaczymy się jeszcze zanim wyjedzie żeby mogła ocenić stan przygotowań do godziny 0 :rofl2:
Wyniki krwi rewelacja, ewidentnie spożywam coś z olbrzymią zawartością żelaza bo HGB mam 12, tylko co?? Tak więc czekamy dalej na rozwój wydarzeń i pozdrawiamy!
 
hej, wróciłam z wizyty

Mały waży ok 3550:-) szyjka krótka i miękka, rozwarcie wew na 2cm:szok: doktorek powiedział ze czuje główke hihi na ktg 2 skurcze do 60%....

wyniki morfologii i reszty bez zarzutu..

następna wizyta za 10dni...

czuje się zmęczona
 
byłam na usg, dzidz już główką nisko stąd te ciągnięcia w pachwinach i częste oddawanie moczu, ciężko mi z nogami, jakby nie były moje; dowiedziałam się, że mam żylaki warg sromowych, dlatego tak mnie boli przy zakładaniu czopków, a ja myślałam, że mam ciągłe zapalenia pochwy
już nie długo dziewczyny, cieszmy się w miarę możliwości wyjątkowym stanem:happy2:
 
Gratulacje udanych wizyt super, że dzieciaczki rosną wszytsko u nich dobrze;-)A my się szykujemy coraz bliżej na godzine Zero:)

Aa dziewczynki ten wymaz GBS na paciorkowca to robią w laboratorium czy gin pobiera próbki? Przy Oliśku nie moge sobie przypomnieć a na ostatniej wizycie dał mi gin skierowanie, w szpitalu o tym zapomniałam i nie wiem teraz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aa dziewczynki ten wymaz GBS na paciorkowca to robią w laboratorium czy gin pobiera próbki? Przy Oliśku nie moge sobie przypomnieć a na ostatniej wizycie dał mi gin skierowanie, w szpitalu o tym zapomniałam i nie wiem teraz.

natasszzka, mnie pobierała moja gin i na tym moje uczestnictwo się skończyło. Wyniki miałam już w kartotece jak przyszłam na kolejną wizytę.
 
Do góry