reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
wróciłam, szyjka sie skróciła ale zgładzona całkiem nie jest, rozwarcie na opuszek i w najblizszych dniach sie nie zapowiada jeszcze na porod ale jakby sie pojawila akcja skurczowa porod moze nastapic w kazdej chwili :)
znowu dostalam tabletki... wychodowalam bakterie... jak zobaczyla posiew az zrobila oczy hee :) bo to bakteria plucna i sie zdziwila ze mam ja w pochwie hihi.. mam bogate zycie wewnętrzne :p ja juz nie wiem skad mi sie to bierze.. przed ciaza tego nie mialam. wizyta za tydzien zeby zrobic znowu posiew...

ja tak na sekunde bo jade do kuzynki m.. po jablka :p bede potem :D
 
ja też się melduje po wizycie, ogólnie to :szok: pierwszy szok, Młoda jest główką do góry, aż się pani dr zdziwiła, bo od 22tc ułożona była główkowo, dzidzia waży ok 2800g, druga rzecz że szyjka prawie skrócona z rozwarciem na opuszek, co mi tylko potwierdziło moje przypuszczenia, że "coś jest na rzeczy" :sorry2: a trzecie rzecz, to wchodzę i położna na dzień dobry " ale się Pani zmieniła ! brzuch mocno porodowo wygląda !", wchodzę do gabinetu, a moja gin. "oj coś się pani na twarzy zmieniła..." :szok: ogólnie zostałam pouczona, że jak coś by się działo to od razu na oddział jechać :tak: no i mój gin. do 16.08 ma urlop, więc możemy się już na wizycie nie zobaczyć i mnie nie umawiały :szok:
 
irisson a na kiedy masz termin cc? moja gin też po twarzy rozpoznaje poród:)) ale ona dopiero dzień przed widzi zmianę hihihi strzeż się i prasuj;-) ale duża ta ninka nie? w porównaniu do Laury

Błonka czyli wszystko ok cierpliwie czekaj na swoją kruszynę
 
u mnie nie umawiają terminu, tylko jak coś już się niepokojącego dzieje dla mnie, to mam natychmiast iść na oddział :tak: u mnie mały szpital, ostatnio jedyna rodziłam w danym dniu, więc oni się szybko potrafią zorganizować :tak: ale ogólnie mi stracha napędziły, mąż twierdzi, że się nie zmieniłam :rofl2:
 
Jakiego stracha, przecież to wróżenie z fusów (tfu tfu z twarzy) będzie dobrze i tak mamy przekichane :) u mnie Maks był jedynym noworodkiem przez cały pobyt.
 
a z twarzy to ja wiem, że wróżenie, ale badanie na fotelu mega bolące i to mi dało do myślenia :sorry2: ale Młoda przesłodka, ziewała sobie i 5 przybijała z głowicą usg :-D no ciekawe to wszystko..
 
Odległy termin, ale u mnie to się nic a nic nie zapowiada... więc bez paniki. Paciorkowiec zrobiony i wszystkie badania aktualne, więc mogę na porodówkę za tydzień - dwa jechać :p
 
reklama
Do góry