reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
Ka milka a w którym tygodniu byłaś dokładnie jak było widać tylko pęcherzyk i jakiej był wielkości ja byłam wczoraj i był ledwo widoczny 3mm

mgiełka jak byłam na pierwszj wizycie to był to 5 tydzień i 5 dzień pęcherzyk był duży
bo 1,46 cm zarodka nie było widać a co za tym idzie serduszka też nie.

we wtorek wylądowałam w szpitalu bo zaczęłam krwawić okazało się że mam dwa krwiaki
ale z dzidzią ok. we wtorek miała 6mm a dzisiaj 8mm i oczywiście we wtorek usłyszałam serduszko.
ale się najadłam stresu przez to krwawienie.
dziś mnie wypisali mam leżeć leżeć leżeć :baffled::baffled: i łykać leki.
2 stycznia wizyta u mojego gina

mam nadzieję że będzie ok.
 
Dreamgirl jacie ale super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jaka fasolinka fotogeniczna hehehehe:) bosko , ale się ucieszyłam jak zobaczyłam usg twoje :) :-):-):-) no i ja jeszcze musze na serduszko poczekac ale w poniedziałek mam wizyte więc zobaczymy co powie lekarz no i mam nadzieje , że wszystko dobrze , że maleństwo sie rozwija ... ale ja za to mam takie mdłosci , że masakra wczoraj cały wieczór obejmowałam miske w łóżku bo juz w łązience nie miałam siły ...a dzis rano znowu blee ale bez wymiotów....z pracy wracałam zielona, ale juz mi lepiej
 
Dreamgirl gratulacje!!!! Sliczne zdjecie, fasolinka jaka duza i jak sie ladnie ustawila do fotki, slicznie!

Ja wczoraj bylam u drka, no i chyba ze wzgledu na poprzednio poroniona ciaze juz na poniedzialek mam wizyte do poloznej, a poprzednio czekalam trzy tygodnie, tyle ze wtedy mi sie nie spieszylo bo sie niczego zlego nie spodziewalam. No to chociaz z tego sie ciesze, bo z polozna mam szanse ugadac wczesniejszy scan.
Aha! Dr po zapytaniu o date OM ustalil wsepna date porodu: 21.07:-D Ale spoko, do lipcowek sie nie przenosze, bo na pewno bedzie sierpien. Drek po prostu nie wzial pod uwage moich dlugich cykli i ze owu mialam dopiero 21.11
 
hej dziewczyny. Własnie wrociłam od lekarza...:( Mógł stwierdzi tylko, że ciąza jest. Widoczny tylko pęcherzyk, niestety. Wg usg jest 5w2d. Powiedzieliśmy mu, że chcieliśmy na Wigilie rodzinie powiedzie. Dal mi skierowanie na hcg czy rośnie, mam zrobic w czw i znowu wizyta w pt skoro chcemy rodzinie pokazac. Może wtedy będzie zarodek. .. A ja chcialam serducho usłyszec:zawstydzona/y:

powiedzial, ze z tak dlugimi cyklami (32dni) to normalne, że ciąża jest na takim etapie. ale i tak oczekiwalam czegos wiecej po tej wizycie.

aha, zero sportów, tańcow i wysiłków fizycznych, zero coli używek red bulli itp.

najlepiej owoce warzywa biały ser indycze mięsko i dobry nastrój(działa najlepiej:-D)

buziaki
 
Flądra, jak masz tak długie cykle, to zupełnie nie ma się czymś przejmować. Daj Maleństwu czas na podrośnięcie :)

Ja się zapisałam na jutro do lekarza. To będzie mniej więcej połowa 5 tygodnia i nie liczę na nic więcej niż pęcherzyk ciążowy, ale to mi w zupełności wystarczy do szczęścia :) Niech Maluszek spokojnie rośnie :)
 
Kurde Flądra zaczynam podejrzewać, że i ja idę za wcześnie i nic jeszcze nie zobaczę. To będzie 30-31 dzień po owu co myślicie?? A w piątek masz szanse na serduszko?? kiedy u Ciebie była owu wiesz?
 
reklama
Do góry