reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
ufff, ja już po wizycie, serce waliło jak dzwon! Ale ulga.. zawsze to jeden stres w tym dziewięciomiesięcznym maratonie mniej :-) wróciłam od lekarza wczoraj po 22, i padłam nieżywa (wcześniej jeszcze prawie się porzygałam ale to chyba ze szczęścia ;-) ) następna wizyta 5 stycznia, no i padł szacunkowy termin porodu - 3 sierpnia - dla nas magicznie, Natka urodziła się 3 marca, mąż 3 kwietnia a ja 3 maja :-) i jak tu nie czuć magii Świąt... :-)

Gratulcje!! Ale fajnie wam się ułożyło z tymi datami :-)

( p.s. jeszcze by się przydało czerwiec i lipiec zapełnić :-p )
 
Hej dziewczyny, już po wizycie :)
Bardzo się stresowałam, ale jest wszystko w porządku. Serduszko bije, dzieciaczek ma 10mm obecnie i jest idealnie 7 tydzień. Termin pokazuje (na zdjęciu po prawej u góry widać) perfect na 3 sierpnia.
Serduszko widzieliśmy, pulsowało, jest dobrze :)
Kolejna wizyta pod koniec stycznia, wtedy prawdopodobnie usłyszę serduszko, dzisiaj lekarz odradzał Dopplera. Powiedział, że lepiej nie faszerować dziecka promieniowaniem. Więc ok - zwłaszcza, że widać było to serduszko.

Załączam zdjęcie.

Pozdrawiam!!!

Clipboard01.jpg
 
Dreamgirl śliczne aż mi się łezka w oku zakręciła:happy2: Cieszę się razem z tobą:happy2:

A kiedy jeśli mogę spytać miałaś OM i kiedy owu?? Ja liczę i liczę i na różnych kalkulatorach wychodzi inaczej.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, już po wizycie :)
Bardzo się stresowałam, ale jest wszystko w porządku. Serduszko bije, dzieciaczek ma 10mm obecnie i jest idealnie 7 tydzień. Termin pokazuje (na zdjęciu po prawej u góry widać) perfect na 3 sierpnia.
Serduszko widzieliśmy, pulsowało, jest dobrze :)
Kolejna wizyta pod koniec stycznia, wtedy prawdopodobnie usłyszę serduszko, dzisiaj lekarz odradzał Dopplera. Powiedział, że lepiej nie faszerować dziecka promieniowaniem. Więc ok - zwłaszcza, że widać było to serduszko.

Załączam zdjęcie.

Pozdrawiam!!!

Zobacz załącznik 417145


GRATULUJĘ!!!

tzn. że jak będę na wizycie, a będzie to 6t6d to tez nie usłysze serce??od czego to zależy??
 
Chlip chlip, wy już widziałyście serduszka:( a ja jeszcze do środy.
Serdecznie gratuluję szczęśliwym mamo, tatom. Niech się fasolki dobrze rozwijają, szybko rosną a w sierpniu będziemy siedzieć wcinać marchewki i kibicować każdej po kolei.
 
reklama
Do góry