reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

To wątek wizyty u lekarza? Bo widzę kilka postów o farbowaniu włosów ... i pasuje mi to raczej do co można w ciąży a co jest zakazane. Ale mogę sie mylić. Proponuje tego pilnować bo podczas 9 miesięcy może sie niezły bałagan zrobić na forum.

A odnośnie wizyty to byłam dziś. Tak w sumie nieplanowanie bo zaczęłam plamić w sobotę, zadzwoniłam do doktora i kazał szybko DUPHASTON, więc dziś poszłam po recepte. A lekarz zaproponował że może zobaczymy. I jest piękny maleńki zarodek z ciałkiem żółtym. Dostałam skierowanie na badania i zakaz zbliżeń do 4 stycznia. Bo 4 stycznia kolejna wiztya ;)
 
reklama
Cornelka dobre :laugh2: A moze to nie bylby zly pomysl, jesli potem przy rachunku stuknie 100% ulgi to warto sprobowac:-p Taki zarcik bo sie mi przypomniala podobna sytuacja co mialam w pierwszej ciazy...
No a ja bylam dzis na pierwszej wizycie u poloznej, ktora to w tym (nie)dostatnim kraju prowadzi ciaze. Krwi mi upuscila od groma na wszelkie badania, jeszcze jakies dodatkowe w zwiazku z wczesniejszym poronieniem, papierow sie napisala od jeszcze wiekszego groma, siuski do analizy wziela, podstawowe pomiary zrobila na miejscu no i stwierdzila ze wszystko poki co wyglada dobrze. Jak przyszlo do okreslenia daty porodu to sie zamotala (lekarz wczesniej tez), bo chyba w uk dziewczyny nie miewaja 55cio- lub 60cio-dniowych cykli;-) Wstepnie wyszlo na 1.08, trzeba poczekac na pierwsze (mam nadzieje dotrwac) usg na dokladna date. Usg biedzie gdzies w polowie stycznia, troche wczesniej jednak niz zwykle, a byloby moze jeszcze wczesniej gdyby nie swieta. No trudno, glowa muru nie przebijesz, to tyle z mojej wizyty. Nic tylko wam zazdroszcze:-(
 
Dziewczyny, a ja proponuję trzymać się co prawda tematów, ale nie jakoś super-ekstra rygorystycznie. W końcu lekarz też może coś poradzić w sprawie farbowania i to do tego wątku też będzie pasowało ;) Żeby nie było potem, że jedna drugiej pilnuje i "upomina", że się wątku nie trzyma.
To są nasze rozmowy, możemy sobie przecież pozwolić na jakieś dygresje - tak będzie żywiej i naturalniej :)

To taka moja luźna uwaga :) Bo w temacie wizyty u lekarza wypowiem się dopiero jutro :)
 
Dziewczyny, a ja proponuję trzymać się co prawda tematów, ale nie jakoś super-ekstra rygorystycznie. W końcu lekarz też może coś poradzić w sprawie farbowania i to do tego wątku też będzie pasowało ;) Żeby nie było potem, że jedna drugiej pilnuje i "upomina", że się wątku nie trzyma.
To są nasze rozmowy, możemy sobie przecież pozwolić na jakieś dygresje - tak będzie żywiej i naturalniej :)

To taka moja luźna uwaga :)

No, ale chyba po to te wątki zostały stworzone, żeby trochę oddzielić
poszczególne wiadomości od siebie i łatwiej się w nich poruszać?
Dużo nas jest... tu trzeba pilnować porządku (w sensie każda sama siebie),
żeby się potem szybko połapać w sytuacji.


Ja sobie wyobrażałam, że wątek "wizyta u lekarza" będzie się ściśle odnosić
do przebiegu ciąży (daty, wymiary, badania itd.).

Robi się bałagan i szczerze mówiąc zatraca się sens prowadzenia tych osobnych wątków.


Takie jest moje zdanie. :sorry2:


LeRemi - ja też czekam na pierwsze USG... i nawet żadnych badań nie mam jeszcze zrobionych.
:unsure:
 
kropcia też tak myśle... ja tez miałam problem z ogarnięciem watków, ale teraz jak juz chcę wam o czymś powiedzieć to odrazu wchodze w odpowiedni watek odruchowo....
tak wiec kochane mamusie byłam dziś u lekarza załozyl mi karte ciaży okkreslił że jest to 5tc5dc widziałam ładny zarodek z ciałkiem żółtym ale na serduszko jeszcze muszę poczekac.... gin powiedział , że moge przyjśc do niego 22 bo mozliwe że już będzie ale ja poczekam do 29 grudnia będę w tedy peniejsza że idę już posłuchac serduszka, bo oczywiscie jestem dobrych mysli....
dostałam mnóstwo gadżetow dla przyszłych mam , rózne CD edukacyjne, kosmetyki i nawet pieluszki :laugh2: no co pod choinke prezencik



Czekam kochanie na Twoje serduszko.....nie śpiesz się ja przecież poczekam....nie znam Cię a juz Cię kocham!
 
fladra ja chodzę do Eliasa na Kamiennej przyjmuje....szczerze polecam ...fantastycznie wyposażony gabinet....no i oczywiście obsługa...za wizyte zapłaciłam 150 zł w tym miałam usg , cytologię i badanie i co mnie zaskoczylo nastepna wizyta 29 bedzie w cenie tej pierwszej ja myśle że u ciebie tez moze wiecej bylo by widać tylko to o sprzęt się pewnie rozchodzi, a poza tym kazda ciąża jest inna ja 29 będę miała 7tc więc serduszko powinno juz byc
 
kochane dziś u mnie wizyta ,.........boję sie strasznie, ciągle mam złe przeczucia, nic na to nie mogę poradzić !!:-( a do wieczora jeszcze tyle czasu ehhhhh!!!!!!!!!!!!!! bo dopiero wejde po 18 pewnie do gabinetu !!!!!

Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za nadchodzące !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ilona trzymam kciuki
Danuś widzisz tak się bałaś:)) super że ok

U dentysty było ok polecam :tak:

Ja tam się zgadzam z Ewą porządek, porządkiem ale male dygresje nikomu nie zaszkodzą. Bo dojdzie do tego, że będziemy musiały zrobić watek bez komentarza... Jedna drugiej odpisała na to co powiedział jej lekarz " na gorąco" nie ustrzegniemy się tego ;-) jestem na tym forum już trochę i się naoglądałam ;-) ale za porządkiem jestem:-D:-D na razie niektóre są świeże na forum i się uczą dopiero. Bądźmy wyrozumiałe :tak: a
 
Do góry