reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

reklama
Dziękuję kochane za przywitanie,pisałyście,żebym na główny powędrowała...obiecuję,że po wtorkowej wizycie zamelduje się napewno.Stres mam okropny,ale byle do wtorku:)))Kochane za każdą wizytującą trzymam mocno kciuki&&&&Aga:happy2:
 
Do wszystkich cierpiących na bezsenność. Urodzi Wam się ten cud to potem będziecie zasypiać w sekundę w każdym miejscu :-D:-D a termin "bezsenność" zniknie z Waszego słownictwa ;-)
Idźcie sobie na wieczorny spacer, przewietrzcie sypialnie, obniżcie temperaturę powinno pomóc ;-) (niemowlakom pomaga im smaruje się jeszcze dziąsła ale tego może nie róbcie :-D)
 
Agniesia,widzę że w końcu i tutaj się pojawiłaś:happy2: Moja droga już nie jesteś berkiem, szybko udało ci się dogonić Marysię:-D Albo ja się tak ociągałam, albo to znak że to ty tak szybko biegasz i nie mogłam cię złapać:-D Ja też czekam do wtorku. Postresujemy się razem w poniedziałek. Pozdrawiam.
 
ufff, ja już po wizycie, serce waliło jak dzwon! Ale ulga.. zawsze to jeden stres w tym dziewięciomiesięcznym maratonie mniej :-) wróciłam od lekarza wczoraj po 22, i padłam nieżywa (wcześniej jeszcze prawie się porzygałam ale to chyba ze szczęścia ;-) ) następna wizyta 5 stycznia, no i padł szacunkowy termin porodu - 3 sierpnia - dla nas magicznie, Natka urodziła się 3 marca, mąż 3 kwietnia a ja 3 maja :-) i jak tu nie czuć magii Świąt... :-)
 
Ostatnia edycja:
katjusza super!!!!!!!!!!!gratuluję trzymam kciuki za wasze maleństwo! <3 ja w poniedziałek mam wizytę o 15 zniose jajko do tej pory....ciekawe co ujrzę ? który tydzień u ciebie?
 
ufff, ja już po wizycie, serce waliło jak dzwon! Ale ulga.. zawsze to jeden stres w tym dziewięciomiesięcznym maratonie mniej :-) wróciłam od lekarza wczoraj po 22, i padłam nieżywa (wcześniej jeszcze prawie się porzygałam ale to chyba ze szczęścia ;-) ) następna wizyta 5 stycznia, no i padł szacunkowy termin porodu - 3 sierpnia - dla nas magicznie, Natka urodziła się 3 marca, mąż 3 kwietnia a ja 3 maja :-) i jak tu nie czuć magii Świąt... :-)

wzruszyłam się, ja też już chce, ale weekendy szybko zlatują więc tez pewnie też trzaśnie, albo będzie się jak na złość dłużył
 
roszpunka, danuś, flądra, dziewczyny - teraz, naładowana energią będę ze wzmożoną siłą trzymała kciuki za Wasze małe serduszka!!

co do terminu, lekarz zrobił na usg 2 pomiary - według jednego wyszło 7w1d(+/-4d) na drugim 6w6d(+/-4d), ja zakładam ten drugi (nie pamiętam dokładnie, ale wypadałoby to wtedy na 11 listopada, było wolne, może się zgadzać :-D)
 
Ostatnia edycja:
reklama
to jak ja jestem w 5tc to w poniedziałek bedzie +4 dzień więc pewnie jeszcze nic nie będzie widać , a na serduszko to juz w ogóle pewnie dopiero odetchne po nowym roku
 
Do góry