reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

Zylcia to jesteśmy w tej samej sytuacji. Mamy ten sam dzień ciąży i idziemy tego samego dnia na wizytę :-) ja też już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję że obie zobaczymy serduszka naszych maleństw.
 
reklama
Hey, ja bylam dzisiaj u doktorki bylo widac pulsujaca kropeczke.... jakie emocje!! ide spac bo dzisiaj moja fasolka daje mi ostro po zoladku! dobranoc
 
dziewczyny, widze ze niektore sie niepokoja o wielkosc fasolki.. moje drogie na tym etapie dzieci rosna w roznym tempie a do tego dochodzi dokladnosc lekarza jesli chodzi o mierzenie tych mm... ja np jestem w 8 tygodniu dzis a dokladnie 7 tydzien i 3 dzien chyba a z usg 5 grudnia wyszlo ze jbylam w 5 tygodniu i 2 dniu ciazy... roznicy mam tydzien miedzy terminem OM a obrazem z USG, w 5 tygodniu tym wg usg mialam juz duzy pecherzyk i dziecko o wielkosci ponad 2 mm... w poniedzialek ide na badanie, to bedzie 6 tydzien i 5 dzien wg usg i mam nadzieje zobacze juz cos wiecej niz dzidzie.. chcialabym juz serduszko :)
 
Czytam wasze wpisy ... i też już nie mogę się doczekać wizyty, która dopiero 28 grudnia. Czekam z niecierpliwością na ten dzień i odliczam dni... do ujrzenia serduszka:)
Dziewczyny mam zapytanie, czy któraś z Was cierpi na bezsenność? Jak sobie z tym radzicie? Ja już nie daję rady! Budzę się o 1.00 i nie mogę tak zasnąć do 4.00 a do pracy znów nie mogę się obudzić! Pomóżcie :sorry2:

Ja tez cierpie na bezsennosc, niestety nie mam zlotego srodka na ta przypadlosc, przewracam sie z boku na bok, az zasne... ehhhh
 
hej,
Ja mam umówioną pierwszą wizytę dopiero 12 stycznia, jak narazie czuję sie super, pierwszą ciąze przeszłam bez żadnych komplikacji mam nadzieje, że teraz też tak bedzie. Poprzednia ciąża zakończyła się cesarką.
 
Dreamgirl nic nie bojaj, bedzie dobrze, mus byc! Daj znac po wizycie, kciukam za serdunio!

Ja ide jutro na 17 ale to tylko ogolny, nie wiem czy uda mi sie zdobyc skierowanie na wczesniejsze usg, jesli nie to musze czekac gdzies na przelom stycznia i lutego. To akurat nie podoba mi sie w tutejszej sluzbie zdrowia, ale nic nie poradze. Staram sie tylko nie myslec negatywnie i byc cierpliwa. Ale przyznam szczerze czasem dopadaja mnie zle przeczucia brrrr!!!

Ika27 dzieki za odpowiedziedz. Poki nie bede miec wlasnego usg bede wypatrywac twoich wiadomosci!!!
 
reklama
Do góry