reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

Ka milka a w którym tygodniu byłaś dokładnie jak było widać tylko pęcherzyk i jakiej był wielkości ja byłam wczoraj i był ledwo widoczny 3mm
 
reklama
Witam. Pisałam już na wątku ogólnym że byłam dzisiaj na pierwszym usg, takim nieoficjalnym, bo na normalną wizytę jestm umówiona dopiero 22 grudnia. Ale nie mogłam dłużej wytrzymać i poszłam do kolegi z ginekologii i zrobił mi już dzisiaj badanie. Mgiełka z naszych suwaczków wynika że moja ciąża jest o 1 dzień starsza a dzisiaj pęcherzyk był 7-8mm. Oczywiście wpadłam w panikę czy nie jest za mały. Ale ktoś tu pisał że miał podobnie lub nawet mniej w tym samym dniu ciąży co ja a tydzień później był już śliczny zarodek i serduszko. Mam nadzieję że u Ciebie też tak będzie. No i u mnie!!! Troszeczkę się uspokoiłam. Bo jak wróciłam do domu to się popłakałam, bo tak się bałam że coś jest nie tak!!!!
 
ja też byłam na przedwczesnej wizycie, miałam nadzieję usłyszeć bicie serduszka, a okazało się że według badania to dopiero 4 tydzień. boję się że fasolka przestała rosnąć. 21 grudnia idę do drugiego lekarza, przez ten tydzień pewnie wszystko się wyjaśni.
 
hej dziewczyny
Ja byłam wczoraj na pierwszej wizycie. Był piękny okrąglutki pęcherzyk,a w środku pulsująca kropeczka :) zarodek malutki i jak się okazało to udało mi się idealnie utrafić z wizytą,bo jakieś 2 dni wcześniej prawdopodobnie by go jeszcze nie było.W sumie to za wiele się nie dowiedziałam, oprócz informacji typowo ciążowych, co robić, czego nie robić, czego unikać, co można, a co sie nie powinno itd. Mam się zjawić na kolejną wizytę za 4 tygodnie. Muszę wykonać badania morfologia,badanie moczu, Hiv itp. I dbać o siebie. Ale po tej wizycie jestem już dobrej myśli
 
Witam wszystkie sierpnióweczki....ja najprowdobodobniej też będę mamą sierpniową,w sobotę ujrzałam dwie śliczne kreseczki na teście,jestem ostrożna,bo 7 miesięcy temu straciłąm fasolkę:( i teraz wolę nie zapeszać.20 grudnia mam pierwszą wizytę i osiwnę do tej pory,boję się jak nie wiem i już bym chętnie poleciała do lekarza. Trzymam kciuki za wszystkie ciężaróweczki i wasze fasolki-buziaki,aga
 
Witam dziewczyny, dawno mnie nie było, ale moja fasolka nie bardzo chce ze mną współpracować-mdłości i senność rządzą moim życiem:baffled:
Dzisiaj byłam na mojej pierwszej wizycie i tak jak mówiłyście... Serduszka jeszcze nie widać, ale jak to powiedział lekarz: ..."piękna ciąża we właściwym miejscu..."
Mój dzidziuś ma 2,5 mm :-)
Następna wizyta 4 stycznia, już nie mogę się doczekać...
 
gratuluje ika , mam tylko pytanie 2,5mm to dzidziuś czy pęcherzyk ciążowy? ja byłam dwa dni temu i lekarz widział tylko pęcherzyk 3mm i to też bardzo długo go szukał eh zaczynam się coraz bardziej martwić a owulacja była na bank 22-23.11 bo był monitorowana
 
wiesz co mgielka chyba dzidziuś bo pęcherzyk pokazał mi i był większy, a w środku zaznaczył płód który ma 2,5 mm
ale nie chcę cię wprowadzić w błąd
ja owulację miałam 21.11 - też monitorowana
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki, alez ja wam zazdroszcze!!!!! Zwlaszcza tym "upewnionym". I GRATULUJE i sie ciesze razem z wami! Ja wczoraj dopiero wizyte zabukowalam na piatek i to u ogolnego, bo tak tu jest. Pierwsze usg tu zwykle kolo 12tyg, ale ja bede molestowac drka o wczesniejsze, ze wzgledu na utrate poprzedniej ciazy, sprobuje przynajmniej.
Ika27 wedlug moich odczuc owulke mialam dokladnbie tak jak ty. Myslisz ze jezeli wszystko jest u mnie ok to juz serdunio bije czy jeszcze za wczesnie??? A na kiedy masz date porodu i ktory teraz tydzien??? Dopytuje bo ja mialam strasznie dlugie cykle i wedlug OM to nawet nie ma sensu mi sprawdzac.
 
reklama
Do góry