reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

Ja w czasie całej ciąży miałam 13 USG, między 4, a 17 tygodniem, do teraz nie wiem czy częste USG jest groźne czy nie, bo zdania są podzielone. Rozumiem, że w UK nie robią więcej, bo nie trzeba, bo nic się nie dzieje?? Trochę mnie to dziwi, że nie sprawdza się czy wszystko jest w porządku, ale kiedyś przeczytałam, że w UK ciąża poniżej 12 tygodnia mało ich obchodzi, to prawda??

Żeby było śmieszniej, mam zdjęcie tylko z pierwszego USG (prywatnie) na którym widać piękny.. pęcherzyk tylko:)
 
reklama
A wiec ja juz po :D Mozna mnie dopisac do listy jako przyszla Mame Olivierka :) jest chlopczyk ! tatus byl w szoku bo od poczatku myslal ze dziewczynke udalo mu sie zrobic ale widze teraz chodzi szczesliwy juz kupilismy po drodze farbe do pokoju taka zolto-pomaranczowa nazywa sie piasek pustyni bardzo ladna i jutro juz pokoik alego bedzie malowany ;) mimo ze wiedzialam od poczatku ze to chlopczyk i tak jestem w szoku :D ale bardzo szczesliwa najwazniejsze ze wszytkie pomiary wyszly okej rozwija sie jak najbardziej prawidlowo!
 
Exotic SUPER! Gratulacje :-) Witamy kolejnego chłopczyka,najważniejsze, że rośnie zdrowo i wszystkich uszczęśliwia :tak:
 
I u mnie wszystko ok. Co prawda dzidziuś niewspółpracujący, ułożył się w poprzek ale wszystko pooglądane. Na dzień dzisiejszy dalej jest dziewczynka ;-) będą się chłopy o nią zabijać bo coś mamy na razie deficyt bab
 
ja też już po wizycie, chociaż połówkowe usg mam dopiero 19.04, dzisiaj się dowiedziałam, ze macica mięciutka, a szyjka ma 40mm !! co w moim przypadku i po pierwszej zagrożonym wczesnym porodem właśnie przez szyjkę ciąży, gdzie na tym etapie miałam ledwo 25mm, jest wynikiem rewelacyjnym !! :-D:-D zdrowa ciąża, ale mi ulżyło, gin. przy badaniu szyjki tylko zerknęła na Ninkę, oczywiście szaleństwa w brzuszku :tak:
 
juz jestesmy po usg polowkowym:-) z pomiarow ktore udalo sie zrobic wszystko wyglada dobrze. niestety nasze malenstwo ulozylo sie na brzuszku i nie chcialo wogole wspolpracowac:-p w zwiazku z tym dostalismy kolejna wizyte w przyszlym tygodniu aby dokonczyc pomiary i moze i dojrzec plec dzidziulka. z pomiarow ktore byly robione dzisiaj dzidzius wyglada na starszego o tydzien! pieknie rosnie. gdyby nie to ze to ciaza in vitro i znamy dzien i prawie godz poczecia to pewnie termin bylby przesuniety.

kruszki widze ze i twoja dzidzia na brzuszku,bedzie niespodzianka :-)

exotic gratuluje chlopa! czadowo:-)

dziewczyny ciesze sie ze wasze wizyty wszystkie poszly pomyslnie, no to do nastepnego ;-)gratulacje!
 
Dziewczyny, wszystkim Wam gratuluję udanych wizyt i radosnych wieści :-) Jeśli chodzi o te z Was, którym nie udało się poznać płci, to myślę, że Maleństwa po prostu poczuły powagę sytuacji i ciążącą na nich presję i zwyczajnie się speszyły :tak: Jakby nie było będzie niespodzianka :-D Ja swoje badanie połówkowe mam dopiero za 3 tygodnie, więc chętnie Wam potowarzyszę w Waszych nowinkach :tak:
 
Gratuluję udanych wizyt! Ale miło się czyta takie wieści :D
Ja w pątek wróciłam ze szpitala. Lekarz stwierdził,że plamię przez nadżerkę... głupia małpa. Nigdy wcześniej nie dawała o sobie znać, a teraz od początku ciąży mi dokucza... Była przy niej infekcja i biorę dowcipny clotrimazolum po którym też mam plamienia i przez to w sumie ciągle jestem niespokojna...
Lekarz potwierdził płeć i będzie chłopiec na 100%. Później nam się na forum dziewczynki sypną bo spora dysproporcja zaszła ;)
 
Ależ dzisiaj dużo wieści! super, gratuluje tylu chłopców, te dziewczynki to pewnie takie zawstydzone :) ja połówkowe mam dopiero za jakieś 3 tygodnie, raaaaaaju ;) gratuluję, śliczne te Wasze maluszki!
 
reklama
Dziewczyny gratuluje wszystkim udanych wizyt. No i naprawdę męski sierpień nam się szykuje!!! Ale fajnie, nie będę osamotniona z problemami siusiaczkowymi ;-)
Kamilka Twoje zdjęcia rewelacyjne!!! Te z rączką i klejnotami poprostu super! Ja też bym się pochwaliła swoimi z zeszłego tygodnia, ale nie mogę znaleźć po remoncie kabla od skanera.
A dziewczynki które nie poznały jeszcze płci jeszcze nic straconego, pewnie będziecie jeszcze miały jakieś usg do końca ciąży. W końcu przed porodem też się sprawdza wymiary dzidzi i to czy jest przygotowana do porodu.
 
Do góry