reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

hehehehe no to jutro 3 mamy skany :) ale jaja :) ja mam pierwsza,bo rano :) uwazam ze te 2 usg generalnie sa wystarczajace, jak sie cos dzieje to robia wiecej,ale ogolnie bez wariactwa i wszystko na spokojnie :)
 
reklama
to i ja się dopisuję do wizyt połówkowych, idę na 3d do dobrej specjalistki na 9,40 i ma nadzieję zobaczyć co dzidzia ma między nóżkami :cool:
 
Trzymam mocno kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty!!! Będzie co czytać dzisiaj popołudniu :-) oczywiście same dobre wiadomości :-)
Ka milka jak tam u Ciebie, bo Ty najwcześniej miałaś chyba wizytę.
 
O jaa, ile wizyt dzisiaj! za wszystkie trzymam mocno kciuki :-)

Kruszki to ty już po połówkowym? No to pisz nam tu wszystko ze szczegółami :-p
 
wypisalam wszystko z zdjeciach naszych pociech, ale kopiuje tutaj takze,bo czesc dziewczyn sprawdza tylko glowne tematy :) :) :)
a wiec laski moje kochane, moja dzidzia postanowila polezec dzis na brzuchu w czasie usg i ogolnie bardzo ciezko sie ja mierzylo, nie mowiac o ustaleniu plci :)
no i po 15minutach ogladania tego lezakowania, ogladania twarzyczki ktora beszczelnie zdziwiona patrzyla sie w nasza strone i chyba sie zastanwiala co my wlasciwie chcemy, pani kazala nam pochodzic pol godziny po szpitalu...
to poszlismy :)
wypilam pol litra sprite.. nie bylo nic innego poza gazowanymi napojami :/
no i spowrotem na usg
troszke lepiej sie ustawila, ale dalej zacisniete nogi, za chiny nie mozna bylo dojrzec plci
udalo sie ustalic za to pewne szczegoly jak wymiary :D
a wiec mniej wiecej nasze dziecie mierzy 23,8cm, wazy z danych mniej wiecej 331,60g
pozostalych danych nie bede pisala zeby Was tu nie zanudzac :)
no jest zdrowiutkie, wali beke z rodzicow od malego, moj M mowi ze nastepny uparciuch rosnie :)
oto ziarenko numer 2:
Zobacz załącznik 450548Zobacz załącznik 450551
 
Jak się wstydzi pokazać to pewnie dziewczynka będzie:tak:

U mnie tak teściowa mówiła: jak nie pokazał siusiaka to będzie księżniczka..no i akurat w tym przypadku miała rację :-)

Gratuluję Kruszki udanej wizyty i trzymam kciuki za resztę wizyt...
 
ja też już po moja dzidzia w pierwszej kolejności pokazała klejnoty rodzinne :cool::-D
także wątpliwości nie ma będzie drugi chłopczyk, leży niziutko główką w dół tak wciśniety i poskręcany że bużki z przodu nie udało się obejrzeć ale wszystkie inne wymiary pobrane echo serca prawidłowe przepływy też także wszystko jest ok pani dr nie zauważyła nic niepokojącego. Malutek waży wg pomiarów 449g, łożysko mam na ścianie przedniej dlatego ruchy trochę słabiej czuję. A co najlepsze, gapa jestem muszę suwaczek zmienic bo ja mam termin na 31.07 nie na 4.08 nie wiem jak ja to liczyłam, nawet w karcie ciąży nie zauważyłam że datę 31.07 mam wpisaną. Zakręcenie ciążowe.

Kruszki to Ty niespodziankę będziesz miała, jak dzidziuś taki wstydliwy, ale najważniejsze że zdrowy.

i parę zdjęć z dzisiaj
IMG20120326_001.jpgIMG20120326_002.jpgIMG20120326_003.jpgIMG20120326_004.jpgIMG20120326_005.jpg
 
reklama
trzymam kciuki za wszystkie wizyty
Kruszki Twoja niuńka tak uparta jak moja, do tej pory nie raczyła pokazac co tam ma, no ale najważniejsze ze zdrowe a to co ma między nóżkami to jeszcze moze raczy pokazać :):)

Kruszki, Kamilika piekne zdjęcia z usg aż sie łezka w oku kręci !!!!!!!!!!
 
Do góry