reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

Dziewczyny to juz jutro !!!! doczekalam sie a juz chcialam kombinowac i jechac do ondynu do polskiej kliniki zeby sprawdzic czy wszytko ok i kto tam mieszka ale to juz jutro hihi jestm podekscytowana bardzo :D
 
reklama
exotic czyzbys jutro miala uusg polowkowe? ja tez! mam scan na 15.30 a pozniej wizyta u specjalisty. to bedzie twoje pierwsze usg w ciazy?
powodzenia
 
Czesc Juditka :) to moj drugi scan pierwszy w 12 tyg i teraz ten drugi polowkowy jak to mowia ;) to widze niemal wszytkie ''angielki'' maja jutro usg bo kruszki Ty i ja wiec jutro sie wszytko okaze;) ja mam na 14 :)
 
Exotic a następne kiedy będziesz mieć? w ogóle ile wam takich "skanów" przysługuje? ;-)
ja mam jutro wizytę, mam nadzieję, że szyjka trzyma, a macica mięciutka :tak: połówkowe dopiero 19.04, ale wtedy będziemy wkluczać wady serduszka, więc już się cieszę :tak:
 
exotic ale czad,faktycznie angielki jutro poloweczkowy:-)

irisson w normalnie przebiegajacej ciazy sa 2 scany ale jak tylko cos sie zaczyna dziac to jest ich wiecej,ja do tej pory mialam juz ponad 15 i na tym sie nie skonczy

trzymam kciuki za wszystkie jutrzejsze wizyty!:-)
 
Juditka czyli Exotic ma jutro drugi i ostatni skan? a później to jak sprawdzają rozwój dziecka? ciągle zadziwia mnie ta służba zdrowia w UK ;-) a jak w ogóle czujesz się ze szwem? ciągle leżysz czy możesz trochę chodzić?
 
Tak jutro ma byc ostatni skan jesli wszytko bedzie ok pozniej nie wiem jak to jest ale juz sie nie sprawdza nic chyba ze wyniki moczu czy krwi sa nie takie albo inne perypetie sie dzieja ... ;)
 
reklama
Exotic ja taka w kaciku ale tez "wasza angielka":) Pamietam ze pierwszy scan mialam najwczesniej a teraz ten drugi ostatnia,bo dopiero w piatek.Ale bede tu jutro z zazdroscia czytac wasze zwierzenia,powodzenia!!!! Ja jeszcze niespecjalnie sie ekscytuje,w ogole jakos tak spokojnie i bez fajerwerkow tym razem se plyne z pradem,nie wiem,dziwna jestem,dlatego czasem az nie chce mi sie tu wychylac. A dzis to juz calkiem...Ale koorde to nie watek na zale... Powodzenia wszystkim!!!
 
Do góry