reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

a ja używam na rozstępy tego kremu z Gerbera. niby piszą że tubka starcza na miesiąc. ale ja jeszcze nie skoczyłam pierwszej a używam od 13tc. mam tendencję do rozstępów więc się boję. narazie nowych brak! jak byłam w szkole średniej z 1 na 2 klasę, ciało mi się zbuntowąło, przez wakacje z miseczki A wskoczyłam w C i dostałam nagle bioder. noi ślady są...
a te krem ma ten plus że odrazu po nim się ubieram i jest ok! i bardzo ładnie delikatnie pachnie.
 
reklama
Ja jestem wierna mojemu elancytowi:-)Pachnie fajnie i w minutę się wchłania do tego nie zostawia śladów na ubraniach.O wadzę nie mówię bo mi tu zakazali:-p
 
Gratuluję samych udanych wizyt, aż miło czytać.

Annaoj, daj znać jak tam szyjka, założyli Ci ten pessar? A maz jakieś leki przeciw skurczom? Trzymam kciuki za Ciebie.

A ja też przytyłam 6 kg i to chyba nie tylko w brzuchu... no i ten cellulit, nigdy nie miałam takiego, a teciążyo masakra. Od dzisiaj zaczynam masaże szczotką z wypustkami, mam nadzieję, że trochę zejdzie, bo jakoś sama ze sobą jestem skrępowana przez ten cellulit.
A smaruję się codziennie wieczorem oliwką a rano brzuch kremem przeciw rostępom. Kupiłam serię eucerin i od 7 tygodnia ciąży mam jeszcze połowę. Cena wysoka ale widać opłaca się ze względu na wydaność, o skuteczności wypowiem się po urodzeniu ;)

Monia, ja też mam niestety pamiątki z okresu dojrzewania. Dziwne ze tak młoda skóra nie poradziła sobie. Aż boję się pomyśleć jak zareaguje ta skóra dwa razy starsza... na szczęście teraz mamy kremy i świadomość. Trzymam kciuki, żeby nie przybyło nam więcej pamiątek z okresu ciąży poza dużym biustem i cudownymi bobasami:-)
 
Ostatnia edycja:
Mag_dzia, Galaxia, Iryska, Kademi- gratulacje udanych wizyt :):):) Coraz więcej dziewczynek hihi :)
Galaxia- super, że to L4 dostałaś odpoczniesz troszkę :)

Ja mam wizytę jutro :) Ja na zapobieganie rozstępom używam kremu Palmers, na warsztatach dostałyśmy spore próbki więc przetestowałam i zakupiłam :) jak na razie oprócz zapachu, którego nie lubię (pachnie kakaowo) chyba się sprawdza dobrze :) Ja to przy Was chyba głodzę moje dziecko, albo ono tak licho je bo mam gdzieś 1-1,5kg do przodu co mnie zaczyna lekko martwić :( Zobaczymy co jutro gin mi powie ...
 
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt i fajnie, że się troszkę dziewuszek pojawiło:-)

Byłam dzisiaj na usg szyjki i nie jest na szczęście tak źle, tzn. zewnętrznie szyjka jest kiepska, skróciła się i jest wiotka, ale na szczęście wewnętrznie długa i twarda, mocno trzyma. Ginka pessar mi założyła, bo stwierdziła, że na kolejnej wizycie mogłaby już nie mieć na co założyć. Dostałam globulki do stosowania i przy pesarze zakaz przytulanek jest.
Ważka na skurcze nie dostałam nic, bo ja mam mięciutką macicę, raczej się nie "stawia", więc nie ma potrzeby. Chyba po prostu do większej ilości dzieci anatomicznie nie jestem stworzona;-)
Iryska Pola BARDZO mi się podoba.
Kademi Jaśmina bardzo ładnie i oryginalnie:-)
Dzieki :-)
no i mam dobry przyrot wagi. Od poczatku ciąży przytyłam 5,5kg :-)
to idziemy "łeb w łeb";-)

Co do cellulitu to mogę Was pocieszyć, że ten ciążowy to nie jest taki normalny, tylko z wody. Ja tak panikowałam w pierwszej ciąży, bo nigdy nie miałam, a tu nagle :szok: Nawet do apteki pobiegłam po jakiś specyfik, ale farmaceutka mnie uspokoiła, że jak urodzę, woda z organizmu zejdzie i cellulit zniknie i tak się stało.

hej dziewczyny tez mam celulit......tzn zawsze mialam ......ale zeby sie go pozbyc szotka taka do masazu z duzymi wypustkami i smarowac sie midem i trzec w wannie lub zarnami kawy......polecam!!!!!pomaga!
Madajka w ciąży kawą nie bardzo:no:
 
Dziewczyny, to już dziś o 14-tej mam połówkowe badanie naszej dziewczynki :). Jestem bardzo ciekawa co u malutkiej słychać.
Wczoraj po 4 tygodniach walki z bólem gardła dostałam antybiotyk. Może wreszcie prześpię bez bólu noc.
 
villine - nie przejmujsię ja od początku ciąży przytyłam 2 kg i wszystko jest ok, dzidzia wazy ok 200 g czyli tyle ile powinna więc niczym się nie martw, jedni tyją w ciąży a po jednych nie widać że wogóle w niej są :)

iryska- może my taki swój wątek założymy "dla chudzielców" :D:D

Pozostałym gratuluję udanych wizyt i potwierdzonych dziewczynek :-):-):-)
 
reklama
Do góry