reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
My juz po badanich połówkowych:)))
Wszystko w porządku, a mój Leoś jest piękny! :) leos.png
 

Załączniki

  • leos.png
    leos.png
    98 KB · Wyświetleń: 58
Judyś śliczna fota :-) I dobrze, że wszystko w porządku :-)
Galaxia ja mam kolejną wizytę ( nie licząc piątkowego badania) na 20 maja i w tygodniu przed wizytą mam zrobić wlaśnie badanie tej ohydnej glukozy 75 ale u mnie lekarz powiedział, że mam przynieść ze sobą cytrynę podobno położna mi jakąś miksturę z tego przyrządzi łatwiejszą do przełnięcia:confused:
To ja też się pochwalę wczorajszym zdjęciem Jaśminki :-)
imag0229cb.jpg
 

Załączniki

  • imag0229cb.jpg
    imag0229cb.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 70
Widze ze chodzimy podobnie :-) Tez mam na 20 maja

a mi w przychodni powiedziala babka ze glukoze mam sobie przygotowac juz w domu a jak przyjde i pobiora mi kew to tylko wypic

Super fotka :-)
 
Kademi, Judyś, cudowne zdjęcia! Jeszcze nidy nie widziałam tak wyraźnych fotek. A ja na 3d się nie wybieram bo lekarz mówi, że z bliźniakami słabo wyjdzie, a poza tym nie mają tak wysokiego cennika... może to lepiej.

Galaxia, ja się wybieram na glukozę, też 75 g w poniedziałek. Strasznie tego nie lubię, bo trudno mi wytrzymać tyle godzin bez jedzenia i picia. Po godzinie jestem już taka głodna, że ta słodka glukoza to dla mnie zbawienie:-) Ale Tobie współczuję, że po badaniu do pracy, weź ze sobą jakieś jedzenie, żebyś po drodze nie zasłabła.
 
Galaxia
Jestem ciekawa czy ta cytryna coś pomoże :-p lekarz widząc moją minę na samą myśl o tym ( dużo się naslucham od dziewczyn, że to ohyda) powiedział " Spokojnie proszę mi zaufać " ciekawe czy sam próbował :-D

Wazka123
Nam praktycznie co wizytę robi takie właśnie zdjęcia.Poszukam chyba mam na kompie to wrzucę wcześniejsze

Mam zdjęcie zrobione w 12 tygodniu, bardzo je lubię bo tak słodko się rączką zasłoniła :-D
imag0212zc.jpg
 

Załączniki

  • imag0212zc.jpg
    imag0212zc.jpg
    10,3 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
Kademi,Judyś-piękne zdjęcia:-):-):-)
Galaxia-ja cytryny nie dałam bo to tak szybko gęstnieje że pielęgniarka nie zdążyła.To naprawdę okropne w smaku ja chyba teraz już nie dałabym rady tego wypić po 2,5 roku unikania słodkich rzeczy.Jedno szczęście że w tej ciąży tego nie muszę robić
 
reklama
Do góry