reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Gosheek, Madajka gratuluję zdrowych dzieciaczków. Super, że maleństwa tak pięknie się rozwijają. Dzisiaj podglądałam też na usg moje maleństwo. Wszystko ok, choć dzidziuś wstydliwy i nie lubi być podglądany. Nic między nóżkami nie wyrosło od ostatniej wizyty, także na 99,9% będzie Jagódka:tak:Waży 236 gramów i z usg jest o tydzień większa niż z OM.
 
reklama
Gratuluje kochane udanych wizyt !!!
Madajka ciesze się że wszystko ok ;)
Gosheek Ty zawsze masz takie piękne foty z usg pewnie mega dobry sprzęcior:)

Ja również dziś byłam u moje na NFZ ( połówkowe ) Ginek ogólnie fajny ,ale wszystko tak szybko szybko wiadomo :)
Synuś już na 200% mam na to dowód :tak:
Zdrowy ,ruchliwy i też wstydliwy ...
Wszystkie pomiary prawidłowe - serduszko , przepływy ,nereczki ,woreczki ,pępowinki i te sprawy bardzo dobrze .
Wyszło mi tylko zakażenie dróg moczowych i dostałam 1 saszetkowy antybiotyk MONURAL ponoć pomaga zobaczymy ...
Mój szkrabek waży uwaga ..: +- 420gr :szok:

a oto ON ( poki co bez imienny bo nadal brak pomysłów:confused: )
SAM_1992.jpgSAM_1993.jpg
 

Załączniki

  • SAM_1992.jpg
    SAM_1992.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 53
  • SAM_1993.jpg
    SAM_1993.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 52
love gratulacje :)

mi gin też przepisał ten monural, najpierw kazał posiew zrobić i jak nic z niego nie wyjdzie to wziać ten monural...chyba zakrecony troszke był :) jedną dawkę niby mam, jeszcze nie wykupiłam bo posiewu nie zrobiłam
 
ameba mi kazał trzasnąc odrazu bo przez 20 dni zjadłam 120 tab uroseptu a tu coraz gorzej... bakterie w moczu mam 1420,20 a norma do 500.
Zaraz ide se łyknąć :p Bo mówił że lepiej na noc na pusty pęcherz !
za 2 tyg mam zrobić normalny mocz i jak będzie żle to mam przyjść po skierowanie na posiew i inny antybiotyk .
 
love - ekstra! ... pierwszy raz mało widze na zdjeciu, ale najważniejsze że lekarz powiedział że wszystko jest poprawne :tak: ... posiew najlepiej zrobić od razu i nie czekać. Ja prywatnie płaciłam coś ok 20 zł wiec nie był to duzy majątek a taki wynik bardzod użo pokazuje i najlepiej od razu dobrze sie leczyć.

galaxia - myśle że u ciebie to juz tylko kwestia dni i kopniaki polecą od razu serią :-p:-p:-p
 
reklama
Do góry