reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

goshek-jak fajnie widać normalnie dzidziol:-) Co do kosztów aż się boję bo musze zrobić badania teraz tarczycowe,toksoplazmozy itp plus wizyta plus moje paski do glukometru aaaaaaaaaa!!!!!!!!
 
reklama
:) miło popatrzeć na Twojego synka gosheek
a015.gif
. Ja idę we wtorek,chciałam zabrać synka ale mam na 14-tą i on nie chce rezygnować ze szkoły. Poproszę więc o nagranie na płytkę :)
 
Super zdjęcie i świetnie, że wszystko ok :-) Foto schować na pamiątkę i będzie sobie kiedyś oglądał jak urośnie :-)
No najgorsze to koszta ja też w poniedziałek mam normalnie wizytę a parę dni później drugie prenatalne i pewnie jakieś badania się pojawią wolę nie myśleć ile pójdzie kasy, ale tak jak piszecie maleństwo jest najważniejsze :)
 
Dzieki dziewczyny:)
Po wczorajszej wizycie jestem cala w skowronkach i swiat jest piekniejszy.
mika.k tak dokladnie Ci nie powiem co i jak z tym badaniem bo za bardzo wczoraj na wizycie sie podniecalam widokiem na ekranie i nie slupialam sie na badaniu. Jedyne co wlatywalo mi do uszu ze słów Pani doktor to "... tu jest wszystko w porzadku..." :). Ale mniej wiecej wiem ze sprawdzala nerki, pęcherz moczowy, żołądek, serce bardzo dokladnie i przepływy między komorami, czy prawidłowo są skrzyzowane główne naczynia serca, ciągłośc kregoslupa, mózg i przepływy w mózgu, sprawdzala stosunek obwodu klatki piersiowej do obwodu główki i nie pamietam co jeszcze.
Aha i zapomnialam dodać ze maluch waży juz 333 g. :)
 
reklama
Madajka, Gosheek gratuluje wizyt i zdrowych dzieciaczków!!!!

To takie super uczucie zaraz po wizycie nie??? wręcz uskrzydla;)

A co do kasy...ech szkoda gadać ile to wszystko kosztuje:szok: No ale czego się nie robi na naszych pociech;)
 
Do góry