reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Lori masz racje zrobie sobie posiew we własnym zakresie , wczoraj łyknełam ten antybiotyk i za tydz zrobie sobie ogólny mocz + posiew i tyle !
Jeszcze mam glukoze do zrobienia... bleee
Jeśli chodzi o foty ,to gdyby nie to że mi pokazał to tez bym nic nie widziała ..
słaby sprzęt ma bardzo! ale 8 maja ide na to prawdziwe połówkowe do mojego ginka prywatnego co ma sprzęt jak trzeba i 3D mi też zrobi :D

gosheek no mój synyś to kawał chłopa jest ,ale wstydliwy za to :D
 
reklama
Ja teraz badania robiłam w innym laboratorium niż zawsze i nie mam zaufania do tego wyniku, nic mnie nie piecze, boli i pewnie tak jak w poprzedniej ciąży miałam, okazało się na posiewie, że nic nie ma, dlatego nie stresuję się. Dla mnie dziwne było, że kazał mi wziąć ten antybiotyk jak nic nie wyjdzie....no chyba, że profilaktycznie ale to wolę urinal :)
Love u Ciebie inaczej bo już po posiewie jednym jesteś jeśli dobrze zrozumiałam.
 
No a ja po wizycie, zu innej lekarki dziś bylam, zdjęcia nie mam bo coś jej tam nawaliło ale maleństwo ma 323g, wszystko dobrze, serduszko dokładnie obejrzała (to mnie najbardziej martwiło jakoś) wsio ładnie pomierzyła, wstydliwe dziecko mi rośnie buźka rączkami zasłonięta, raz tylko mi oczko pokazało, raz M widział usteczka, no i nóżki skrzyżowane ale pani doktor powiedziała że na 80% dziewczynka będzie :-D Ułożone pośladkowo, dobrze że to połowa, to ma jeszcze czas na odwrócenie się...
 
reklama
Do góry