reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Love, Katjoshka Gratulacje chłopczyków :) Nasze pojedyncze dziewczynki będą miały pięknych kawalerów na przyszłość :) U mnie w rodzince same chłopaki więc się wszyscy z naszej Juleczce bardzo cieszą a teściu to już w ogóle bo od zawsze mu się marzyła dziewczynka :) Mam nadzieję tylko że Juleczce ptasiorek nie urośnie bo na razie wcześnie jest :) Więc wszystko się może jeszcze zdarzyć :)
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt! Chłopczyków i tych nielicznych dziewczynek!

Lori super, że Olcia została Olcią.

Ja jutro idę do lekarza, choć coś mnie przeziębienie rozebrało i nie wiem czy się pozbieram rano.
 
Biorę apap na ból głowy, psikam gardło tantum verde i zakupiłam ten syrop *spam* i w nim sporo czosnku jest.
Choć może do mleka na wieczór sobie wcisnę jeszcze.
 
DZIĘKUJE DZIEWCZYNY :*

monia
dziękuje :* imion brak ... no kurcze MILAN mi się podoba tylko a moj D uparcie że nieeee a to ja mam wybrać !
On dla córki wybierał Zuzia a ja chciałam MIE (Mije ) Tak jak Sanya ma córcie.

Love się cieszy z edkiem :)

magdzia no właśnie coś mi póżno jak na to połowkowe ,no cóż tak mi kazał przyjść i 3D /4D Zrobi w gratisie z płytką więc nie sapałam :)
A jeszcze 16.04 ide do drugiego mojego ginka na NFZ to akurat będzie połowa :) 21tc wię luzikowo :)

marzenka bo ja mam na suwaczku ustawiony termin z USG na 1 września :) i tak zostawiam poki co tez 1 wrzesień żeby się wrześnióweczką czuć hihii
 
reklama
mysza ten syrop *spam* bralam bardzo fajny jest:tak:mi pomogl od tamtej pory tylko gardlo mnie czasem poboli:tak::tak:
a ten tantum verde to ja nie moge se psikac bo odruch wymiotny mam;-)
 
Do góry