reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Wgrałam zdjęcia jeszcze raz, prosze o info czy działają:)
Lori -ja się tam na tych skrótach nie znam:) zadałam pytanie "czy znieczulenie zewnątrzoponowe w naszym szpitalu na Nowym świecie jest płatne?"
lekarz odpowiedział NIE JEST
 
reklama
U mnie w szpitalu na szczęście wsio na NFZ
Ostatnio czytałam artykuł, że zgodnie z kartą praw pacjenta szpital nie ma prawa pobierać dodatkowych opłat za zni9eczulenie czy poród rodzinny, tylko jak to wyegzekwować:confused:
 
Katjoshka - a to super wiadomość! ... jak rodziłam Matiego to kosztowało 400 zł :confused2: ... chyba tym razem poproszę o znieczulenie :sorry:
 
Gratuluję Dziewczyny :) Wspaniałe wiadomości :)

Lor - moja chrześnica to Ola, najsłodsza dziewczynka na świecie ;) Bardzo lubie to imię :)
Judyś - Leon super imię :)
 
Hej ;)
Ja już też po wizycie rodzinnej :-)

Na początek badanie dowcipne, wszystko w porządku szyjka zamknięta 3cm w strone krzyżową :eek: jeśli to ma zwiastować znów bóle krzyżowe to:szok:. Ale ogólnie wszystko pięknie!!!
Jeszcze nie zdążyłam zejść z fotela a lekarz wała "PROSZE TATE I SIOSTRE" więc niczym sarenka wykonałam 3 skoki z gołą dupiną za firanke :)
Rozpoczął USG pytaniem Chłopiec czy dziewczynka ?
A my jakby nigdy nic zgodnym głosem Chłopiec ...(lekarz nie wie że byłam u drugiego wcześniej i wstępnie oszacował płeć)
NO I MIELIŚCIE RACJE PIERWSZE CO TO MÓJ JUŻ 100% SYNUŚ POKAZAŁ KLEJNOTY :)
Tak jak Twój Katioshka :) giraski szeroko i patrzcie sobie hahaha
Badanie w normie :pomiary prawidłowo ,serduszko 146.Wzrost ok 13cm ale już się nie dało zmierzyć bo był wygiety + nóżki ok 12cm więć tak ok 25 CM PRZYSTOJNIAK :) O Wage zapomniałam zapytać z tych emocji !

Tata dumny jak paw chodzi ,biorąc pod uwage że u niego u rodzinie same dziewczyny tylko On jest i np 5 sióstr :)
Zuzka powiedziała że On coś tam tańczył w brzuszku i napewno bedzie jej towarzyszył na zajęciach z baletu:-D:-D:-D

Fotke mam jedną ale plecami ,sam kręgosłupik widac więc wstawiać nie będe:tak:

Następna wizyta 8 maj :szok: - strasznie długo (Powiedział połówkowa i 3D/4D) To będzie 23/24tc .
TERMINY PORODU:
27 Sierpień
1 Wrzesień

CZEKAM NA INFO OD RESZTY DZIEWCZYN :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
love kochana ale newsy!!! toż to olbrzym, 25cm! :-D a imię? macie wybrane? cudownie że dzidziuś zdrowy. noi ten siusiak, który nie odpadł ;-) coś mi się wydaję że się rozpakujesz w sierpniu kobitko!
 
Do góry